Neobvyklý odstín, díky kterému bude váš outfit působit luxusně

Zapomeňte na chvíli na béžovou. První módní barvou nové sezony se stává... smaragdově zelená.

Smaragdový odstín dělá svému názvu čest. Aktuálním outfitům na Instagramu totiž dodává punc luxusu, jako by šlo o nějaký drahý šperk. Září i v záplavě šedých dní, černého oblečení a tmavých filtrů na Instagramu, se kterými se v poslední době roztrhl pytel. A co si budeme povídat, že tmavě zelená vypadá na fotkách dobře, víme už od dob slávy kelímků Starbucks.

V aktuální módě si ji navíc spojujeme se sportovní elegancí, která se opět stává výsadou vyšších vrstev. Inspirace pochází z více zdrojů. Jedním jsou módní značky jako třeba Sporty & Rich, Pangaia nebo 7 Days Active, které povyšují teplákové soupravy na stylový objekt touhy, do něhož se vyplatí investovat i několik tisíc. Ty staví nejen na kvalitě a šetrné výrobě, ale také na minimalistickém designu, kterým prostupují vintage prvky a syté barvy jako právě třeba smaragdově zelená.

Další inspirace přichází ze Skandinávie. Zelenou barvu najdete jako jeden z hlavních motivů jarní kolekce u Ganni, ale také třeba u dostupnějšího Arketu. A celý koncept dlouhodobě stvrzují luxusní značky (například Bottega Veneta), které své doplňky vyrábějí v mnoha různých odstínech, a tím nás podněcují vybrat si ten svůj. Protože když máte černý kabát, tak nemusíte mít černou kabelku, že?

Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading

Kde koupíte stylově zelené kousky? Podívejte se do fotogalerie.