Nejvíc trendy prvek letošních halenek a šatů. Troufnete si na něj?

20. srpna 2020 • 06:00
Street style v Paříži • Foto: Profimedia.cz

Kdybychom se držely módního žargonu, mohly bychom říct, že límec je nová černá. Nebo že volánové límce jsou nové balonové rukávy. Seznamte se s trendy prvkem, kterému letos neuniknete. 

Výrazný límec se jako aktuální trend začal poprvé objevovat v souvislosti s dánskou značkou Ganni. Ta loni představila pruhované a bílé popelínové košile s velkými cípatými límci a rázem z toho na Instagramu byla senzace. Ve stejnou dobu vyslala obdobný kousek do on-line světa i značka Miu Miu. Blůzka z egyptské bavlny má na límci výšivku, která působí folklorním dojmem.

Xenia Adonts v blůze Miu Miu Xenia Adonts v blůze Miu Miu Autor: Profimedia.cz
Marie Hindkær v šatech Ganni Marie Hindkær v šatech Ganni Autor: Profimedia.cz

Těmto romantickým límcům se říká puritánské a letos na podzim se s nimi budete setkávat často. Límec je ale obecně v módě velkým tématem, na vlně sedmdesátek se vrací jeho nejrůznější podoby – romantické volánové, krajkové stojáčky, ale třeba i retro košilové. 

Značka Ganni nicméně už tento nápad rozvíjí dál a v další kolekci představila límce tak dlouhé, že skoro připomínají klopy. V tomto případě se však o puritánském límci hovořit nedá, tahle verze je vlastně docela sexy!

Mie Juel v modelu Ganni Mie Juel v modelu Ganni Autor: Profimedia.cz

Kde seženete šaty a blůzy s výrazným límcem? Podívejte se do fotogalerie.

Fotogalerie

12 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy