Nejméně povedené šaty roku 2020: Tyhle slavné ženy šláply vedle!

Přestože bylo několik společenských událostí kvůli pandemii koronaviru v roce 2020 zrušeno, o krásné šaty rozhodně nebyla nouze. Ovšem to stejné platí i o těch nepříliš povedených, ve kterých si jejich nositelky obdiv rozhodně nezískaly. 

I mistr tesař se někdy utne... Takže i hvězdy jako Salma Hayek, Cate Blanchett nebo Gwyneth Paltrow někdy šlápnou vedle. Všem třem jmenovaným se to povedlo na jedné společenské události, a to na Zlatých glóbech. Salma šokovala těsnými šaty Gucci s obrovským výstřihem, Cate v šatech Mary Katrantzou zase vypadala, jako když se vrátila do role éterické Galadriel, a Gwyneth to přehnala s volánky a transparentní látkou. Ale rozhodně nebyly letos jediné.

Salma Hayek na Zlatých glóbech v šatech Gucci

Zkrátka, ne vždy je zvučné jméno autora šatů zárukou úspěchu. Například loni oblékla Katy Perry na předávání hudebních cen Grammy šaty z dílny Balmain, ze kterých si ještě dlouhé týdny dělali legraci lidé po celém světě. Staly se totiž hitem na sociálních sítích, kde se rozjel závod, kdo vymyslí trefnější koláž. Šaty se tak připodobňovaly k malířskému válečku, jahodové zmrzlině nebo růžovému pudlovi.

Na všechny nepovedené šaty z letošního roku se podívejte do galerie: