Nejlepší šaty z Českých lvů: Kdo by obstál i v Hollywoodu?

Sezónu filmových cen uzavírá tuzemský Český lev. Které herečky nás nejvíc nadchly svými outfity?

Róby a šaty na Českém lvu už nějaký ten rok nejsou žádný průšvih, naopak. Herečky, které jsou jistotou na plátně i na červeném koberci, dobře vědí, co jim sluší. Zpravidla také rovnou vědí, kam zajít pro šaty – Martha Issová je pokaždé bezchybná díky značce Chatty, Eliška Křenková zase díky Haně Zárubové.

Martha Issová v šatech od Chatty

O stupeň výše nade všemi ční Aňa Geislerová, která v sobě zkrátka má jak Hollywoodskou noblesu, tak i francouzskou nonšalanci. Její stříbrně metalická róba (rovněž od Chatty) by nemusela být výhrou na každém. A ještě lépe vypadala při příchodu, když přes ní Aňa měla ležérně přehozené sako. Tradičně étericky krásná byla i Jana Plodková v šatech Dior a zazářila také Jitka Čvančarová, která by tentokrát rovněž obstála i na zahraničním red carpetu. Její zelená róba s lichotivým srdcovým výstřihem a rukávy v podobě kápě neměla chybu. Zajímavé je, že podobně střižený model oblékla ve stejný večer i vévodkyně Meghan, což dosvědčuje, že kápě jsou zkrátka v kurzu.

Jitka Čvančarová

Včerejší večer byl víceméně důstojnou přehlídkou outfitů bez zjevných trapasů. Jediné, na čem by herečky mohly ještě lépe zapracovat, je volba psaníčka. Placatý lesklý obdélník je přeci jen trochu out. Ledvinka na šatech Veroniky Arichtevy také působila rozpačitě a romantický a přitom sexy outfit spíše srážela.

A pozor, Česko má i svého Billyho Portera!

10 nejlepších outfitů z Českého lva najdete ve fotogalerii.