Nejkrásnější krajkové podprsenky z aktuálních kolekcí: Vyberte si tu svou!

Rozveselte sebe i svůj podzimní šatník zbrusu novou krajkovou podprsenkou! Vybraly jsme pro vás ty nejkrásnější, které jsou dostupné v aktuálních kolekcích. 

Krajka je právem nejpoužívanější textilií v módním průmyslu. Je elegantní, ženská, smyslná a nadčasová. A proto krajkových podprsenek není nikdy dost! Obzvláště v době, kdy se cíleně nechávají vykukovat z topů, šatů nebo svetříků. Podprsenky jsou dnes zkrátka brány jako součást outfitu, stejně jako halenka, kabelka nebo boty. A když už se s novou podprsenkou můžeme pochlubit, pochopitelně chceme, aby byla co nejoriginálnější!

Můžete vybírat z bezpočtu střihů i barev. My vám ale doporučujeme sáhnout po takové, jakou doma ještě nemáte. Pokud vám chybí černá klasika, pořiďte si ji. Pro ozvláštnění si můžete vybrat podprsenku s širokými krajkovými ramínky, ozdobným zkřížením na zádech nebo krajkovým volánkem, který bude v polorozepnuté košili vypadat famózně.

Chcete pozvednout váš dekolt? Vsaďte na krajkovou push-upku! Toužíte po pohodlí? Pak pro vás bude jako stvořená krajková braletka bez kostic. Máte zkrátka spoustu možností. A nezapomeňte, že v případě podprsenky musíte dbát nejen na její design, ale především na to, aby vám padla jako druhá kůže. To je zásadní!

Loading
Loading
Loading

Tipy na nejkrásnější krajkové podprsenky najdete v galerii: