Nejkrásnější krajkové podprsenky (nejen na Valentýna). Vyberte si!

Ani letošní trendy ve spodním prádle se neobejdou bez krajky! Krajkové podprsenky jsou zkrátka něco, co nám v šatníku nesmí chybět. Ať už slavíte Valentýna, nebo nikoliv, je to minimálně super příležitost pro pořízení nové podprsenky, ve které můžete oslňovat nejen čtrnáctého, ale i po celý rok. 

Krajka ke spodnímu prádlu neodmyslitelně patří a ještě nikdy se nestalo, že by nebyla žádoucí. Kromě stálic v podobě černé, červené a bílé krajky se ovšem letos hlásí o slovo také provedení v pastelových tónech. Takové spodní prádlo bude vypadat decentně, ale zároveň bude nepřehlédnutelné.

Co se týče střihů, hrají stále prim pohodlné, ale smyslné braletky, které se nejčastěji zdobí právě krajkou. A pokud byste chtěla opravdu důkladně následovat aktuální trendy, pořiďte si krajkovou braletku v pastelovém odstínu, která bude navíc ozdobená rafinovanými průstřihy. Ty totiž už nejsou jen devízou šatů a topů!

Loading
Loading

Rozhodně ale nešlápnete vedle, když si pořídíte (klidně třetí) černou klasiku nebo jakoukoliv jinou barvu, na kterou se cítíte. Klidně to může být i smyslná červená. Důležité je, abyste se cítila sebevědomě a pohodlně.

Tipy na nejkrásnější krajkové podprsenky najdete v galerii: