.

. Zdroj: CCC

Kterou kabelku zvolit pro jarní styling

Kabelka je nepostradatelnou součástí dámského šatníku. Může zcela změnit vzhled mnoha stylů. Každá žena má zpravidla kabelek hned několik. Kterou kabelku si zvolit pro jarní styling?

Kabelky na jaro 2021

Kabelky jsou vedle vysokých podpatků oblíbenými dámskými stylovými doplňky, které nabízejí mnoho možností, zejména v kombinaci s jarním kabátem nebo bundou. V této sezóně budou módní kabelky různých velikostí. Stejně jako před rokem budou i nadále vládnout mikro velikosti a budou hrát pouze roli malého doplňku. Mezi vzory můžete volit zvířecí potisky a kovový lesk. Módní návrháři kladou velký důraz na kabelky v pastelových odstínech, které dokonale doplňují letní stylizace. Mnoho jarních kabelek bylo možné najít již při zimních nákupech v eshopech i kamenných prodejnách.

.
. | Zdroj: CCC

Velká kabelka

Absolutně nejmódnější dámská taška na jaro by měla být skutečně velká. Vejde se do ní všechno, včetně knih, svačiny, tréninkového oblečení, počítače i celé toaletní tašky. Velké modely tašek přes rameno lze kombinovat s lehkými večerními šaty z průhledných látek.

Kabelka pytel

Lakované, plastové nebo recyklované kožené tašky? Na materiálu opravdu nezáleží, protože se počítá s jeho formou. Módní kabelky na jaro 2021 jsou utaženy šňůrkou nebo opaskem se sponou, jsou velké a dodávají celému stylingu jemnost. Vytvářejí skvělé duo, zejména s objemnými trenčkoty, které proudí kolem těla při každém kroku. Tuto kabelku si můžete vzít také ke kombinaci kraťasů, topu a vestičky.

.
. | Zdroj: CCC

Taška na dokumenty

Kromě velkých a měkkých kabelkových pytlů, existují charakteristické ploché aktovky nebo kufříky. Jsou plochého a obdélníkového tvaru a lze je nosit nejen v ruce, ale i vpředu, zavěšené na dlouhém opasku. Dokonale se hodí i k pracovnímu oblečení v podobě vzorované halenky a barevné sukně. Bez obav si ji však můžete vzít k teplákům při pochůzkách po městě. Plochá černá aktovka zavěšená na rameni na masivním řetízku bude rozhodně jedním z nejkrásnějších doplňků sezóny. I když nejsou tašky na dokumenty příliš prostorné, snadno se do nich vejdou nejdůležitější osobní doklady, peněženka a telefon, budou dobře fungovat v kanceláři nebo na speciální akci.

Kabelky v pastelových barvách

Mezi módní kabelky na jaro 2021 patří kromě tkaných modelů v přírodních barvách také brašny, koše a shoppery v neonových nebo pastelových barvách. Kabelky z kolekcí mnoha módních značek udávají směr a vy si můžete k sukni a halence nebo béžovým šatům vzít zelené, růžové, lila, mátové, akvamarínové nebo intenzivně modré kabelky. Ty nás budou doprovázet minimálně do podzimu 2021.

Výběr kabelky

Při výběru kabelky zůstává jedna věc důležitá a tou je kvalita. Základem jsou kvalitní materiály, švy a silný zip. To, z čeho je kabelka vyrobena, má nejen estetický, ale také praktický význam a do značné míry určuje její hodnotu. Často je lepší zaplatit více a koupit si kabelku z pravé kůže. Bavlněné a lněné kabelky jsou mimořádně módní na jaře i v létě. Při nákupu tašky z nekožených materiálů musíte věnovat pozornost tloušťce, vyztužení a podšívce. Je dobré, když je mezi podšívkou a vnějším materiálem ochranná nebo vyztužující vrstva, díky níž vak vydrží déle. Při výběru perfektní tašky by se ženy měly řídit nejen vzhledem, trendy a kvalitou zpracování, ale také svou postavou. Stejně jako u oblečení rozhoduje, jaký tvar a velikost si můžete dovolit.