Kabelky 2021: Tohle bude nejžádanější tvar roku!

Jackie od Gucci, Ava od Celine a samozřejmě Cleo od Prady – trojice kabelek, která se letos výraznou měrou podepíše na trendech. Co mají společného?

Všechny tři spadají do kategorie kabelek, které na zahraničních e-shopech najdete pod názvem hobo bag. Jedná se o elegantní kabelku střední velikosti, která se nosí přes rameno, ale v případě menšího modelu i jen tak v ruce. Vtipné je, že termín hobo se v 19. století ve Spojených státech ujal jako označení pro tuláka nebo námezdního dělníka, který putuje krajem za prací a přes rameno si nese uzlík se vším, co má.

Ale zpět do 21. století a konkrétně do roku 2021. Letošní hobo kabelky spojuje zejména vejčitý tvar, který by se v některých případech dal přirovnat k půlměsíci. Kůže může být buď vyztužená a pevná, nebo měkká a pak bude kabelka příznačně připomínat onen „uzlík“. Na vlnu tohoto trendu už „nasedla“ řada vlivných značek, namátkou By Far, Staud, Bottega Veneta nebo The Row. Prozatímní královnou je ovšem Cleo od Prady, která už na Instagramu zažívá svou velkou vlnu slávy.

Loading
Loading
Loading

Kde už nyní koupíte nejvíc trendy kabelku roku 2021? Podívejte se do fotogalerie.