Hravé kabátky z umělé kožešiny, co vás spolehlivě zahřejí (a nezruinují)!

Je na čase vytasit ty nejsilnější zbraně! Nic vás během mrazivých dnů nezahřeje tak spolehlivě (a elegantně) jako kožešinové kabáty a bundičky. Vybrali jsme pro vás nejstylovější kabátky z umělé kožešiny, ve kterých budete nepřehlédnutelná. 

Přestože je využívání pravé kožešiny v módním průmyslu jedním z nejdiskutovanějších témat, kožešinové kabátky letos ovládly kolekce pro zimu 2018/2019. Většina módních řetězců, ale i předních světových značek a návrhářů je ovšem vyrábí z umělé kožešiny, která je na první pohled k nerozeznání, spolehlivě zahřeje a ještě vám nezruinuje peněženku.

Mezi přední značky, které bojují proti pravé kůži, patří například Versace, Gucci, Givenchy, Armani nebo Tommy Hilfiger. Také módní gigant řetězec Net-a-Porter loni oznámil, že přestává prodávat oblečení z pravých kožešin, přestože jeho zákazníci, kterých je mimochodem více než 3 miliony, milují luxus.

A díky tomu, že jsou kožíšky aktuálně jedním z nejvýraznějších trendů, vybere si z velkého množství opravdu každá z nás. Můžete sáhnout po krátkých kožešinových bundičkách v pastelových barvách, delších kabátech s masivními límci nebo třeba po kabátku s leopardím motivem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

reklame, Enjoying a day off ☕️🐻🍁 @inwear_official #inwearicons #inwear

Příspěvek sdílený Darja Barannik (@darjabarannik),Říj 14, 2018 v 12:06 PDT

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Details❄️ #ootd 📷 @matt_coop

Příspěvek sdílený R O C K Y (@rocky_barnes),Lis 20, 2018 v 10:13 PST

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Let’s Do What We love and Do a lot of it ❤️

Příspěvek sdílený JANKA POLLIANI (@polliani),Pro 9, 2017 v 9:40 PST

Tipy na nejkrásnější kožíšky najdete v galerii: