Cool mikiny s kapucí, které jsou jako stvořené pro chladnější letní noci!

Mikina s kapucí je skvělý módní kousek, který oceníte i teď v létě. Nevěříte?

Ať už se chystáte na prodloužený víkend na vodu, pod stany, nebo třeba jen plánujete zahradní párty, věřte, že stylová mikina s kapucí je pro letní akce jako stvořená. Samozřejmě nechceme přivolávat špatné počasí, ale večer vám rozhodně přijde vhod. Pohodlnou, ale cool mikinu můžete přehodit přes letní květované šaty, obléknout k denimové sukni nebo třeba k cyklistickým legínám. Chceme tím říct, že ať už máte na sobě cokoliv, bude k tomu dost pravděpodobně vypadat mikina s kapucí skvěle.

Loading

Říkáte si, že by se vám vlastně taková mikina hodila? Ale jakou si vybrat? V kurzu jsou aktuálně mikiny s prakticky jakýmkoliv potiskem, od filmových a seriálových, až po slavné brandy, jako je třeba Coca Cola nebo Chupa Chups. Pokud se na takovou mikinu necítíte nebo zrovna nemůžete sehnat potisk, který by vystihoval, co máte ráda, vsaďte na jednobarevné v tlumených odstínech béžové nebo na pastelové!

Co se týče střihu, v tomto případě platí, že čím volnější bude, tím lepší. Oversized mikiny, které jsou dlouhé jako šaty, jsou v kurzu. A skvěle vypadá, když vám z pod nich vykukují jen lemy denimových šortek nebo volánek od minisukně.

Tipy na mikiny najdete v galerii: