Co nosit po zbytek léta? Inspirujte se bílými outfity z Kodaně

11. srpna 2020 • 06:00
Street style v Kodani • Foto: Profimedia.cz

V těchto dnech probíhá v dánské metropoli fashion week pro jaro a léto 2021. Napůl klasicky, napůl ale virtuálně, jak se dalo z důvodů koronaviru očekávat. Protože letošek bude na obvyklý módní street style hubenější, pojďme se klidně ještě inspirovat tím loňským, který má stále svou platnost.

Jakmile se prázdniny překlopí do druhé půlky, člověku pomalu začíná docházet fantazie, co na sebe. Třicítky sice stále atakují teploměry, pocitově ale už je člověk tak trochu u padajícího listí a ostřejšího ranního vzduchu. Ať už patříte do kategorie lidí, kteří si sluníčko užívají, nebo ne, máme pro vás srpnovou dávku inspirace, co na sebe. V hlavní roli bílá barva a vynalézavý skandinávský styl, který ukazuje, jak může být tento základní odstín variabilní, i když se do něj oblečete od hlavy k patě.

Bílá barva je pro léto samozřejmě jako stvořená, můžete se do ní zahalit a nebude vám takové horko, zvláště když vsadíte na chladivý len. Kromě klasické košile určitě vyzkoušejte i bílý denim, který je stále velmi trendy. Bílá je také skvělým základem pro výraznější doplňky – zkuste třeba žluté zlato nebo červenou. Jednou z nejvěčnějších kombinací je pak samozřejmě bílá s modrou džínsovinou. Jestli ale chcete působit trochu víc trendy, zkuste spíš kombinaci bílá-slonovinová, popřípadě bílá-béžová

Street style v Kodani Street style v Kodani Autor: Profimedia.cz

Co na sebe po zbytek léta? Inspirujte se ve fotogalerii.

Fotogalerie

16 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy