Červené i zlatou nití vyšívané: Kde koupíte nejkrásnější vánoční prádlo?

1 min čtení

1 min čtení

Nejen s Valentýnem se pojí červené spodní prádlo – s opravdu krásnou nabídkou se předhánějí módní značky právě nyní, před svátky. A i když rudá v kolekcích dominuje, objevují se i jiné sváteční atributy: třeba tartan, samet nebo flitry.

Červené a vůbec vánoční spodní prádlo se pomalu stává koloritem nejkrásnějších svátků podobně jako svetr se sobem. A proč ne? Jednak jde o sezónní záležitost, kterou vytáhnete každý rok, a jednak se dá využít i na Valentýna, pokud ho slavíte. Nepředstavujte si ale jen sexy prádlo za účelem svádění – byť vánoční prádlo sexy rozhodně je. Trendem je i takové, které působí jednoduše slavnostně. Nechybějí výšivky třpytivých hvězdiček, kombinace s tartanem, dotyk sametu, nebo dokonce flitry.

Tip na video: Víte, jak správně pečovat o podprsenky?

Co se týče konkrétních značek, záleží, jakou cestou se budete chtít vydat. Spoustu sexy i zábavných kousků nabízejí řetězce s rychlou módou, zejména britský Asos, kde jsme objevili třeba prádélko s motivem cesmíny nebo candy cane. Naopak z udržitelného ranku nabízí řadu atraktivních červených kousků Scandale Lingerie – francouzská značka s devadesátiletou tradicí, ale velmi moderním stylem.

Jestli chcete klasiku, pak červené (i jinak zdobené) prádlo v duchu Vánoc nabízejí tradiční značky, jako je třeba Etam, Victoria's Secret nebo Intimissimi, která letos představila kampaň s Heidi Klum a její dcerou Leni. Rafinované i šokující střihy ve všech myslitelných velikostech pro změnu najdete u značky Savage x Fenty, kterou zastřešuje Rihanna. A něžně průsvitné červené sety jsou k mání u českých značek Lorii či Beast of the East.

Loading