Červené i zlatou nití vyšívané: Kde koupíte nejkrásnější vánoční prádlo?

Kdy jindy si koupit (nebo přát) červené (nebo třpytivé) spodní prádlo než o Vánocích? Právě teď se totiž módní značky překonávají s opravdu krásnou nabídkou. A jestli to nestihnete do svátků, tak se jistě bude hodit i na Valentýna. 

Červené a vůbec vánoční spodní prádlo se pomalu stává koloritem nejkrásnějších svátků podobně jako svetr se sobem. A proč ne? Jednak jde o sezónní záležitost, kterou vytáhnete každý rok, jednak se dá využít i na nadcházejícího Valentýna, pokud ho slavíte. Nepředstavujte si ale jen sexy prádlo za účelem svádění, byť vánoční prádlo sexy rozhodně je. Trendem je i takové, které působí jednoduše slavnostně – nechybějí výšivky zlatých hvězdiček, kombinace s tartanem, dotyk sametu, nebo dokonce flitry.

Tip na video: Víte, jak správně pečovat o podprsenky?

Co se týče konkrétních značek, záleží, jakou cestou se budete chtít vydat. Spoustu sexy i zábavných kousků nabízejí řetězce s rychlou módou, zejména britský Asos, kde jsme objevili třeba prádélko s motivem cesmíny. Jestli chcete klasiku, pak červené (i jinak zdobené prádlo v duchu Vánoc) nabízejí tradiční značky, jako je třeba Etam, Victoria's Secret nebo Intimissimi, jež před svátky cíleně podarovala influencerky, aby se vyfotily ideálně u stromečku. Rafinované i šokující střihy ve všech myslitelných velikostech pro změnu najdete u značky Savage x Fenty, kterou zastřešuje Rihanna. A něžně průsvitné červené kousky jsou k mání u českých značek Paon či Beast of the East.

Fotogalerie: Nejkrásnější vánoční prádlo z aktuálních kolekcí