30 krásných letních pyžam, ve kterých vám bude líto jenom spát | Ženy.cz
 


30 krásných letních pyžam, ve kterých vám bude líto jenom spát

7. června 2021 • 06:00
Street style v New Yorku • Foto: Profimedia.cz

A je to tu! Po chladném jaru konečně udeřily ty správné červnové teploty. Přinášejí ale také nové výzvy jako třeba noční horko. Nejvyšší čas tedy vyměnit klasické pyžamo za letní verzi. Na výběr je opravdu z mnoha krásných souprav, a co víc, na dovolené je klidně můžete využít „multifunkčně“.

Pyžama v posledních letech pronikla do veřejného oblékání, nejčastěji jako elegantní saténová souprava. Není divu, že módní výrobci jim v kolekcích věnují čím dál větší pozornost a promítají do nich trendy, jaké známe třeba ze šatů. A vice versa – například šaty ve stylu krajkových nočních košilek jsou hitem letošního léta. Ale zpátky k pyžamkům. 

Tip na video: Jak rychleji usnout?
Podívejte se na tipy, jak rychleji usnout VIDEO Moje zdraví / iStock.com

 

Ta klasická mají zpravidla podobu soupravy topu a šortek ve stejném vzoru. Stále letí elegantní saténová tílka, nicméně čím dál častěji se prosazují i bavlněná s jednoduchou výšivkou, popřípadě s nějakým vintage vzorem, jako byste si nechala přešít pyžamo po dědovi. À propos oversize rovné košile jsou také velkým hitem. Výhodou je, že třeba na dovolené je klidně využijete nejen na spaní. V dnešní době to nikdo nepozná, hranice mezi „na doma“ a „na ven“ vlivem pandemie hodně vybledla. Žhavou novinkou jsou sety s braletkami, které se také tváří, že byste se s nimi nemusela jen zachumlat do peřin. Letošní léto navíc patří co-ord šatům a soupravám, tedy oblečení ze dvou dílů. A co jiného je vlastně pyžamo?

Fotogalerie: 30 krásných letních pyžam z aktuálních kolekcí

Fotogalerie

31 fotografií

Klíčová slova:  létooděvpyžamo
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy