3 typy letních šatů, které musíte letos mít! Vyberte si ty svoje | Ženy.cz
 


3 typy letních šatů, které musíte letos mít! Vyberte si ty svoje

1. července 2020 • 06:00
3 typy letních šatů, které vám nesmí chybět! • Zdroj: Martin Mol

Léto a šaty k sobě neodmyslitelně patří. Ale jaké si v nepřeberném množství vybrat? Pořiďte si jedny ze tří (nebo rovnou všechny), které vládnou letošní sezóně.

-->

Košilové šaty

Pokud hledáte šaty, které můžete nosit prakticky nonstop, rozhodně si pořiďte košilové. Lichotí každé postavě, jsou univerzální a maximálně pohodlné. Můžete si vybrat, jestli vsadíte na dlouhé, nebo odhalíte opálené nožky. Vybírat můžete také z různých barevných provedení a vzorů. Puntíky, proužky a samozřejmě také květiny jsou trefou do černého!

Šaty s volánky

Vedle klasických košilových šatů, které patří mezi módní stálice, stojí letos také hravé šaty s kanýry na sukni. Objemné, ale vzdušné a rozevláté šaty si zamilujete. Opět si můžete vybrat, jestli si pořídíte krátké, midi, nebo maxi šaty.

Květinové šaty

Poslední typ šatů, který by vám neměl v letní výbavě chybět, jsou květinové. A to všech střihů, délek i barevných provedení. Můžete kombinovat dva trendy dohromady a pořídit si košilové nebo volánkové šaty s květinovým potiskem. Vybírejte z miniaturních kvítků přes větší pestrobarevné květiny až po velké tropické květy a listy. 

Jaké šaty si pořídit, najdete ve videu:
3 typy letních šatů, které vám nesmí chybět! VIDEO Martin Mol

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy