10 kabelek pod 1000 Kč, které vašemu outfitu dodají luxusní šmrnc

Líbí se vám současné trendy v kabelkách, které z nich činí krásné, ale trochu nepraktické ozdoby, ale nechce se vám do nich investovat majland? Vybrali jsme pro vás deset kousků z rychlých řetězců, které vám dodají stejný šmrnc.

Koupit si dostupnou kabelku, která působí draze a chic, je čím dál jednodušší. Nejen díky tomu, že řetězce s rychlou módou bleskově kopírují trendy, které nastolují luxusnější značky. Ale také díky tomu, že v současné módě vládne retro a nadsázka. Černý latex, želvovina, korálky, samet nebo embosovaný krokodýlí vzor (protože mít kabelku z pravé krokodýlí kůže je vlastně hodně kontroverzní)... to vše způsobuje, že se stírají rozdíly mezi levným a drahým.

Dojem drahé kabelky můžete ale dohnat i vhodným výběrem barvy. Luxusně působí třeba tmavě zelená, ocelově modrá, cihlově červená nebo starorůžová – zkrátka takové ty nejednoznačné odstíny. Pozor si naopak dejte na kovové zdobení, zejména různé kroužky, které se snaží kopírovat ikonické kabelky značky Chloé, ale bývá to přesně ten prvek, který vás prozradí (má nepřirozený lesk nebo se brzy olupuje). Sázka na minimalismus se v tomto případě vyplatí.