Podzimní boty: Kotníkové na podpatku musí mít v botníku každá!

Máte vášeň pro boty? Tak to vás určitě zajímá, jaké podzimní obutí je aktuálně v kurzu. Mezi širokým výběrem bot letos jeden výrazně dominuje. Kotníková obuv na širokém podpatku! 

Boty sahající ke kotníkům s pohodlným širokým podpatkem jsou zkrátka symbolem letošního podzimu a vlastně i zimy. Stejně jako výrazné barvy, nevšední materiály a originální aplikace. Co se barev týče, prim hraje červená, bílá a bordó. Ty letos střídají klasickou podzimní trojici, černá-hnědá-šedá, se kterou samozřejmě neuděláte módní přešlap nikdy! Mimochodem, byly to právě bílé boty, které během letošního fashion weeku v Londýně a New Yorku oblékly mnohé bloggerky a další módní ikony.

Boty musí být pořádně vidět! Také proto jsou dalším výrazným trendem právě metalické.Blýskavým odstínům vévodí stříbrná! To platí i pro různé třpytivé ozdoby na špičce, přezce i na straně bot. Stříbrná ideálně v kombinaci s elegantními perlami letos vede!

Nesmíme zapomenout ani na dva nejvýraznější materiály současné módní scény – samet a satén. To, že jsou v kurzu snad veškeré části oblečení a také kabelky z těchto dvou nápadných materiálů, už víme, ale boty jsou relativně čerstvou záležitostí. Na procházku v podzimním dešti sice nejsou, ale zaručeně v nich zaujmete! Praktické ženy samozřejmě raději vsadí na kůži, která si poradí i s nevlídným počasím a navíc dlouho vydrží jako nová.

Inspiraci najdete v naší fotogalerii: