Dodejte vašim rukám nevšední styl a eleganci

Je to tady. Večer se již nachýlil a vy v šatníku hledáte ty nejúchvatnější šaty. Navíc potřebujete sladit outfit s doplňky. Jako by nestačilo, že už tak trávíte hodiny v koupelně ve snaze vytvořit okouzlující líčení. Sáhodlouze vybírat mezi nejrůznějšími náramky, kombinovat s prsteny. Ty dny jsou již ty tam. Dnes stačí jen jediný kousek, který dokonale podtrhne váš styl. Náramkové hodinky – nestárnoucí elegance.

Kouzlo čistých linií

Náramkové hodinky již dávno neslouží jen ke kontrole času. Na jedné straně se jedná o nestárnoucí klasiku, na druhé o unikátní doplněk. Výběrem hodinek získáte jedinečný šperk, který bude vaši ruku zdobit plnohodnotně jako náramek, ale navíc oceníte i jeho praktické využití a univerzálnost. Správné hodinky se totiž hodí ke každému outfitu. Velice trendy jsou dnes hodinky od holandské značky CLUSE, které se vyznačují čistým a minimalistickým stylem. I přes zmíněný minimalismus jsou velice elegantní a oplývají prémiovou kvalitou.

Nejste si jistá, jak by měly typicky dámské hodinky vypadat? Jistě by v nich měly být zasazené zářivé krystaly místo číslic buď s tradičně černým designem, nebo zlatým, stříbrným či zlatorůžovým. Všechny tyto hodinky můžete nalézt v řadě Pavane, kterou designeři z Cluse navrhli právě tak, aby plnila představy žen a přinesla to, co v obchodech právě chybí.

Bohémsky barevný čas

Pokud milujete barvy a ráda rozzáříte každé místo, ve kterém se objevíte, pak si jistě okamžitě zamilujete hodinky z kolekce La Bohéme. Můžete si totiž vybrat z několika barev ciferníku a té přizpůsobit i materiál řemínku. Vedle barev oceníte i ultratenké pouzdro a díky tomu krásně padnou na zápěstí a pohodlně se nosí.

Malé a působivé, či kamenné?

Pro drobnou ručku nebo jen pro milovníky malých ciferníků jsou určeny hodinky Minuite. Přestože jsou menších rozměrů než hodinky z kolekce La Bohéme, nepůsobí o nic méně impozantně. Římská číslice místo běžné dvanáctky ozvláštní celý prostor mezi ručičkami. S takovými hodinkami oslníte na jakémkoli večírku, na romantické večeři, ale budete vypadat stylově i jen v obyčejných teplákách.

Zcela odlišnou a unikátní je kolekce La Roche. Ciferník těchto hodinek je totiž vyrobený z pravého mramoru a tak je každý kousek úplně jiný. Na vás záleží, jestli černý, nebo bílý kámen zkombinujete s bílým, nebo černým řemínkem. Kam vkročíte, budete originální a nezapomenutelná. Které hodinky zvolíte? Ten pravý styl si můžete vybrat zde.