Chic kabelka, která se hodí ke všemu. Kde ji právě teď koupíte?

Trendy pro letošní rok velí, že letí pastelové odstíny, zářivé barvy citrusů, popřípadě transparentní materiály v čele v plasty. Co když ale chcete prostě spolehlivou kabelku, která se hodí ke každému outfitu a nevyjde za rok z módy? Tady jsou naše tipy!

Kabelka... nejvěrnější přítelkyně na každý den, nebo trendy módní doplněk? Pokud patříte k ženám, které si nerady přendávají věci z jedné do druhé, protože pokaždé bezpečně něco zapomenou, pak nejspíš hledáte jednu jedinou, se kterou můžete vyrazit kamkoli. Na velikosti přitom tolik nezáleží, někdy může být praktičtější i malá crossbody kabelka, kam dáte to nejpotřebnější (peněženku, klíče, mobil, kapesníčky, zrcátko a rtěnku) a zbytek nosíte podle potřeby v batohu nebo v plátěné tašce.

Současné trendy v kabelkách jsou hodně rozmanité. Pokud hledáte model na dlouhá léta, rozhodně se vyplatí investovat do kvality a nadčasového designu. Jestli vás přece jen láká nosit na rameni poutavý doplněk, zaměřte se na kabelku, která vyniká zajímavým tvarem – v kurzu jsou kabelky přísně hranaté, roztomile kulaté i kabelky ve tvaru vaků či kyblíčků. Velmi chic a zajímavým detailem jsou také kovové kulaté úchyty, které mohou plnit pouze dekorativní funkci, zatímco kabelku nosíte na rameni díky klasickému řemínku.

A barva? Tentokrát jsme se zaměřili na klasiku – černou, koňakový odstín hnědé a barvu holubí šedi, které se opravdu hodí ke všemu.

Podívejte se do fotogalerie na náš výběr.