Chcete novou kabelku? Inspirujte se těmi, které se teď nosí v Londýně

Včera skončil londýnský fashion week, který je pověstný tím, že ho provází ta nejvýstřednější street style móda. Než se přesuneme do Milána, který dozajista opět ovládnou tradiční značky v čele s Gucci, pojďme načerpat inspiraci na stylové a hlavně neokoukané kabelky. Právě zde jich totiž bylo vidět požehnaně. 

Jakkoli nám může připadat móda v ulicích Londýna excentrická a těžko adaptovatelná do běžného života, jedno se jí upřít nedá. Co se týče kabelek, nabízí zdejší street style tipy na opravdu elegantní, nadčasové, minimalistické, a přesto zajímavé modely.

Symbolem britského vkusu a luxusu v segmentu kabelek je bezesporu značka Mulberry, jejíž vintage look si oblíbila i Kate Middleton. Ta letos některé svoje modely představila ve verzi s barevnými pruhy, které z nich činí nepřehlédnutelný kousek. Ale neméně dobře vypadá i v decentních barvách.

Vedle toho raketově stoupá popularita nových značek, jako jsou holandská Wandler, která nabízí čisté linie ve stylu Phoebe Philo, nebo londýnská Danse Lente, jejíž modely mini Johnny nebo Lilou jsou sice relativně finančně dostupné, ale také beznadějně vyprodané.

Pokud by vás nebavilo na ně číhat, mrkněte na kabelku Puzzle, další cool kousek, tentokrát španělské značky Loewe. Ta byla v Londýně k vidění snad nejčastěji, ale přesto díky fotogenickému tvaru a barevným variantám jen tak neomrzí.

Pokud už vás tak trochu nudí kabelky Chanel, Gucci nebo YSL, které se staly oblíbeným instagramovým fetišem, rozhodně neuděláte chybu, pokud investujete do jedné z těchto uvedených.

A pokud kabelku neberete jako investici, ale jen jako trendy doplněk, můžete se inspirovat, jaké tvary letí– malé, kompaktní, hranaté i zaoblené, do ruky, které můžete nosit i křížem, kyblíčky, kufříčky, aktovky i vaky. Co se týče barev, tak těm se letos meze nekladou.

Podívejte se do fotogalerie, které kabelky by mohly být na vašem wish listu.

Plánujete svatbu? Zajímají vás nejnovější svatební trendy z přehlídek, tipy na nejkrásnější šaty, účesy, kytice, chcete inspiraci na nejromantičtější místa, kde se vdávat a kdy a co je potřeba zařídit? To vše a mnohem více inspirace a užitečných informací najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Naplánujte si s námi vaši svatbu snů!