Flísové bundy & kabátky: Žhavý podzimní trend, který zahřeje!

Pokud chcete následovat ty nejčerstvější trendy, rozhodně by vám v zimní výbavě neměly chybět flísová bunda, bomber nebo kabát. Hřejivý materiál totiž letos ovládne i městskou módu.

Flís, nebo chcete-li fleece, není třeba zdlouhavě představovat. Alespoň jednu "flísku" (mikinu) určitě každá z nás někdy měla. Ať už v dětství nebo později jako praktický kousek na výlety, houbaření nebo venkovní sporty.

Letos na podzim flís povýšil! Stal se oblíbeným materiálem téměř každé aktuální kolekce. A co víc? Už rozhodně není brán jako praktická záležitost na volnočasové aktivity. Flísové bundičky a kabátky jsou aktuálně "fashion záležitostí" a můžou být klidně i součástí elegantního outfitu, nejenom toho sportovně laděného.

Jaký kousek si vybrat? Je jasné, že tři flísové vršky v šatníku vám budou akorát překážet a neunosíte je. Proto si musíte ujasnit, který typ je pro vás ideální. Vybírat můžete mezi různými střihy bundiček. Některé z nich připomínají spíše mikinu s kapucí, jiné mají třeba prodlouženou délku. Pak je tu klasický střih bomberu, který je už několikátou sezónu na vrcholu. A pro ty, co se potřebují maximálně zahřát, jsou jako stvořené delší oversized kabátky.

Inspiraci najdete v naší galerii: