Léto ještě nekončí: Oblečte se do romantických volánků

Do dámských šatníků sice čím dál více proniká pánská móda, ale naštěstí máme i opravdu ženské a romantické prvky, které nám nikdo nevezme. Například volánky – naprostý hit letošního léta, který unosíte i na podzim.

Možná vám při představě princeznovských šatů s volánky naskakují osypky, ale tahle Disney móda zůstane jen v pohádkách, to se nebojte. Už loni hrály volánky na přehlídkových molech opravdu velkou roli. Ženy totiž stále touží po ženskosti, romantice a eleganci – a to v třásních, nášivkách ani vzorech zkrátka nenajdou, ve voláncích ovšem ano!

Volánky se nosí ve všech velikostech od těch nejdrobnějších až po nepřehlédnutelné maxi volány. Můžou být na každém kousku oblečení, které vás jenom napadne. Nejčastěji se samozřejmě objevují na šatech, ať už jako ozdoba dekoltu, rukávů nebo spodního lemu, a také na pruhovaných košilích a halenkách, kterým dodají pořádnou šťávu. Tím to však rozhodně nekončí! Letos volánky najdete i na džínových bundách, kalhotách, svetrech a dokonce i botách! Tak co, necháte se pobláznit?

Před nákupy se inspirujte v naší fotogalerii: