V hlavní roli pruhovaná košile: 15 topů, díky kterým budete nepřehlédnutelná!

Ženské šatníky jsou stále plnější oblečení, které je inspirováno pánskou módou. Letošní obrovský hit také pochází z pánské skříně, ale samozřejmě má dostatečně přidaných prvků na to, abychom v něm vypadaly elegantně a především žensky! 

Milovnice košilí a halenek mají už určitě trendy pruhovaný kousek ve své skříni. A protože se nejedná o žádný odvážný módní výstřelek, může si tuto košili pořídit opravdu každá z nás bez ohledu na věk nebo postavu. Klasická kancelářská móda tak konečně dostala jiný rozměr! To ovšem neznamená, že ji nemůžete nosit třeba i k roztrhaným džínám nebo kraťasům.

Rozhodně se nemusíte bát, že v té samé košili bude chodit půlka města. Existuje totiž nespočet střihů, barevných kombinací i aplikací. Nejčastější je rozhodně spojení bledě modré a bílé, ale na spoustě košil střídá modrou i červená, černá nebo růžová. Takže nejdříve musíte vybrat barvu a v dalším kroku se rozhodnout, jestli dáte přednost klasickému vyštíhlenému střihu, nebo risknete odvážnější oversized nebo zkrácený top.

A nakonec přijde volba detailů! Pokud sáhnete po té největší klasice, rozepněte ji odspodu až ke knoflíku od kalhot a jen na jedné straně zastrkejte do kalhot. Tak to teď nosí zahraniční módní blogerky. Další možností jsou košile s asymetrickým výstřihem, hravými nášivkami, nápisy, vázankou na břiše nebo na rukávech a v neposlední řadě s nápadnými volány i drobnými volánky.

Top 15 pruhovaných košil najdete v naší fotogalerii: