Letní inspirace podle plus size blogerek: Tyhle holky se barev nebojí!

Každá žena bez ohledu na věk nebo postavu může v létě nosit pudrové barvy, vzory, vzdušné šaty i stylové sukně. To, že je každá žena krásná, dokazují slavné zahraniční blogerky, které rozhodně nemají postavu jako z přehlídkového mola, ale přesto si neupírají ty nejžhavější módní trendy. Inspirujte se!

Většina žen, které nemají křivky 90-60-90, se v létě trochu zdráhají odvázat ve výběru oblečení. Velmi často se trápí v černých beztvarých šatech nebo kalhotách ve snaze nebýt na ulici tolik nápadná. To je ovšem obrovská chyba! Pokud to děláte i vy, je na čase s tím skoncovat. Nemusí to být ráz na ráz, stačí postupně zařadit do svého šatníku kousky, kterých jste se dříve bála.

Na černou v létě rozhodně zapomeňte, dejte šanci veselým pastelovým barvám!

Váš letní šatník by měl být plný pudrových odstínů a romantických květinových potisků. Samozřejmě nesmí chybět ani nesmrtelná džínovina, která právě v kombinaci s pudrovými barvami a květinami vypadá naprosto dokonale. Nemějte strach ani z letních šatů klidně i s odhalenými rameny, stylových overalů nebo rozevlátých sukní.

Na to, co vám bude slušet, neexistuje žádný obecný návod. Nejdůležitější je, abyste se v oblečení cítila svá. Toho docílíte tak, že budete nosit jen kousky, které vám dokonale padnou a lichotí vašim křivkám. Když už na sobě máte svůj oblíbený outfit, stačí se narovnat a sebevědomě vyrazit do ulic. Uvidíte, že se budete cítit mnohem líp než jako šedá myška v nenápadném oblečení.

Rady a inspiraci najdete v naší fotogalerii:

Podívejte se na plus size blogerku Gabi Fresh, která je hlavní hvězdou reklamní kampaně na plavky: