Vánoční dárkové balíčky s kosmetikou: Našli jsme pro vás ty nejlepší!

Už dávno neplatí, že kosmetické sady jsou tím nejméně originálním dárkem. Když vyberete tu správnou kazetu, která bude obsahovat samé skvělé produkty, určitě uděláte obdarované radost, a to nejen pod stromečkem.

Ano, kosmetická sada se sprcháčem a deodorantem náhodné značky opravdu není příliš originální a působí jako dárek pořízený na poslední chvíli. Stačí se zaměřit na to, co má obdarovaná doopravdy ráda. Tak například, když si vaše kamarádka potrpí na rtěnky, pořiďte jí set hned několika v různých odstínech.

Nebo se zaměřte na vůni, kterou má třeba vaše maminka ráda. Je to třeba levandule? Pak vsaďte na dárkovou kazetu obsahující levandulové mýdlo, krém na ruce a klidně i výše zmiňovaný sprchový gel. Ten hned udělá větší radost, když je nějak spojený s tím, co máte ráda, než náhodně koupený první, která jste viděla.

Skvělým dárkem může být, především pro ty, kteří rádi cestují, sada kosmetických miniatur, která obsahuje třeba zmenšený denní i noční krém, malý krém na ruce, sprchový gel i tělové mléko.

Zkrátka stačí svůj nákup pořádně promyslet a nekoupit hned první sadu, na kterou narazíte.

Tipy na dárkové kosmetické sety najdete v galerii: