Slavní muži si oblíbili stejný účes! Potvrdili to i včerejší Oscaři

11. února 2020 • 06:00
Brad Pitt • Foto: profimedia.cz

Máme za sebou více jak měsíc dlouhou šňůru filmových i hudebních cen, na kterých jsme viděli nespočet překrásných šatů, propracovaných účesů i dokonalých make-upů. Je čas se zaměřit na muže! Velké množství z nich totiž za poslední týdny ukázalo, že aktuálně nosí velmi podobný účes. 

Pánové bývají na červeném koberci opomíjeni, protože ať už zvolí jakkoliv dokonale padnoucí oblek, dechberoucí večerní róba některé z kolegyň ho vždy zastíní. Je to rozhodně proto, že zkrátka nemají tolik možností, co předvést.

Slavné krásky kromě pečlivě vybraných šatů navíc oslňují také díky účesům a líčení. Takže zatímco pravidelně porovnáváme, který drdol, cop nebo ozdobná spona byly nejkrásnější, pánské účesy se řeší ještě méně, než jejich obleky. 

Letos jsme si ovšem nemohli nevšimnout, že také pánové se, co se účesu týče, v několika případech shodli. V Hollywoodu teď totiž frčí polodlouhý účes, který je sice upravený, ale tak trochu působí jako zanedbaný. A to je, ruku na srdce, poměrně dost sexy, nemyslíte?

Největším průkopníkem delších vlasů je aktuálně rozhodně Brad Pitt, který i v šestapadesáti patří mezi největší fešáky filmového průmyslu. 

Brad Pitt na Oscarech Brad Pitt na Oscarech Autor: profimedia.cz

Polodlouhý účes si oblíbil také čerstvý držitel Oscara Joaquin Pheonix. 

Joaquin Pheonix na Oscarech Joaquin Pheonix na Oscarech Autor: profimedia.cz

Delší vlasy rozhodně nejsou jen záležitostí zralých mužů, na Zlatých glóbech předvedl stejný účes také mladý herec Ansel Elgort.

Ansel Elgort na Zlatých glóbech Ansel Elgort na Zlatých glóbech Autor: profimedia.cz

Na další slavné muže, kteří aktuálně nosí delší vlasy, se podívejte do galerie: 

Fotogalerie

9 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy