Silvestrovské líčení: Lesklé stíny, kamínky i barevné oční linky! | Ženy.cz
 


Silvestrovské líčení: Lesklé stíny, kamínky i barevné oční linky!

28. prosince 2019 • 06:00
Silvestrovské líčení: Lesklé stíny, kamínky i barevné oční linky!
Priyanka Chopra • Foto:profimedia.cz

Chystáte se oslavit konec roku večírkem, na který dlouho nezapomenete? Pak je na čase rozhodnout se, jaké pro tento velkolepý večer zvolíte líčení. Máme pro vás skvělé tipy, díky kterým budete nepřehlédnutelná!

Lesklé stíny

Kdy jindy využít paletku blýskavých očních stínů než právě na silvestra? Začněte podkladovou bází, ať vám stíny vydrží co nejdéle, pak naneste hlavní stín na celé pohyblivé víčko a do vnitřního koutku přidejte kontrastní třpytivý stín. Stejně jako Gigi Hadid pak zbytek líčení laďte v nude tónech, ať oči dominují. 

Paletka očních stínů, Fenty Beauty by Rihanna, prodává Sephora.cz, 670 KčPaletka očních stínů, Fenty Beauty by Rihanna, prodává Sephora.cz, 670 KčAutor: archiv firem

Blýskavé kamínky

Stačí kolem očí nalepit pár kamínků a dokonalý silvestrovský make-up, kterým oslníte na každém večírku, je na světě. Stejně jako Dua Lipa můžete vsadit na klasické líčení s kočičí linkou. Kdo si troufne, může klidně ještě přidat třpytivý stín nebo výraznou rtěnku. 

Samolepicí kamínky a perly, Stoklasa, 55 KčSamolepicí kamínky a perly, Stoklasa, 55 KčAutor: archiv firem

Odvážné barvy

Pro běžné líčení platí pravidlo, že buď jsou výrazné oči, nebo rty. Na velký večírek je ovšem povolena výjimka. Zkuste se odvázat a vyzkoušet kouřové oční stíny ve výrazných barvách. Co třeba hnědá ve spojení se sytě růžovou? S barevným stínem pak můžete sladit i rtěnku, stejně jako Priyanka Chopra. 

Paletka očních stínů, 4Colours Eyeshadow Palette, Clarins, prodává fann.cz, 1340 KčPaletka očních stínů, 4Colours Eyeshadow Palette, Clarins, prodává fann.cz, 1340 KčAutor: archiv firem

Výrazné rty

Pokud by pro vás přeci jen výrazné oči i rty zároveň byly příliš velký nezvyk, máme pro vás další tip na líčení. Oční víčka jen lehce vykreslete světle hnědým stínem, přidejte řasenku a zbytek líčení zaměřte na dokonalé a nepřehlédnutelné rty. Nejprve je pomocí peelingu zbavte odumřelé kůže, následně je vykreslete štětečkem, přepudrujte a znovu naneste rtěnku. 

Rtěnka, L'absolu Gloss Cream, Lancome, prodává marionnaud.cz, 799 KčRtěnka, L'absolu Gloss Cream, Lancome, prodává marionnaud.cz, 799 KčAutor: archiv firem

Dramatické kouřovky

Kouřové stíny k večírkům neodmyslitelně patří! Je ovšem nutné je trochu natrénovat, abyste docílila toho správného looku. Připravte si paletku vybraných stínů, tužku na oči, řasenku a štětce. Nejprve orámujte oko ideálně kajalovou tužkou a štětcem linku vystínujte. Na celé pohyblivé víčko naneste ideálně šedý stín, vnější koutek vybarvěte nejtmavším stínem a lehce ho rozetřete i směrem ven, abyste docílila kočičího tvaru. Tmavý stín naneste i na spodní víčko. Do vnitřního koutku oka a těsně pod obočí naneste světlý stín (klidně lesklý) a vše zakončete řasenkou.

Tužka na oči, Slim Eye, NYX, prodává Douglas.cz, 89 KčTužka na oči, Slim Eye, NYX, prodává Douglas.cz, 89 KčAutor: archiv firem

Barevné linky

Pokud nemáte příliš čas ani chuť experimentovat, stačí jen vyměnit klasické černé linky za barevné nebo třpytivé. Vaše běžné líčení se díky tomu promění v neokoukaný party look a změny si bezesporu každý všimne!

Tužka na oči, Urban Decay, 620 KčTužka na oči, Urban Decay, 620 KčAutor: archiv firem

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy