Silvestrovské líčení: Lesklé stíny, kamínky i barevné oční linky!

Chystáte se oslavit konec roku večírkem, na který dlouho nezapomenete? Pak je na čase rozhodnout se, jaké pro tento velkolepý večer zvolíte líčení. Máme pro vás skvělé tipy, díky kterým budete nepřehlédnutelná!

Lesklé stíny

Kdy jindy využít paletku blýskavých očních stínů než právě na silvestra? Začněte podkladovou bází, ať vám stíny vydrží co nejdéle, pak naneste hlavní stín na celé pohyblivé víčko a do vnitřního koutku přidejte kontrastní třpytivý stín. Stejně jako Gigi Hadid pak zbytek líčení laďte v nude tónech, ať oči dominují.

HTML box 58942

Blýskavé kamínky

Stačí kolem očí nalepit pár kamínků a dokonalý silvestrovský make-up, kterým oslníte na každém večírku, je na světě. Stejně jako Dua Lipa můžete vsadit na klasické líčení s kočičí linkou. Kdo si troufne, může klidně ještě přidat třpytivý stín nebo výraznou rtěnku.

HTML box 58943

Odvážné barvy

Pro běžné líčení platí pravidlo, že buď jsou výrazné oči, nebo rty. Na velký večírek je ovšem povolena výjimka. Zkuste se odvázat a vyzkoušet kouřové oční stíny ve výrazných barvách. Co třeba hnědá ve spojení se sytě růžovou? S barevným stínem pak můžete sladit i rtěnku, stejně jako Priyanka Chopra.

HTML box 58944

Výrazné rty

Pokud by pro vás přeci jen výrazné oči i rty zároveň byly příliš velký nezvyk, máme pro vás další tip na líčení. Oční víčka jen lehce vykreslete světle hnědým stínem, přidejte řasenku a zbytek líčení zaměřte na dokonalé a nepřehlédnutelné rty. Nejprve je pomocí peelingu zbavte odumřelé kůže, následně je vykreslete štětečkem, přepudrujte a znovu naneste rtěnku.

HTML box 58946

Dramatické kouřovky

Kouřové stíny k večírkům neodmyslitelně patří! Je ovšem nutné je trochu natrénovat, abyste docílila toho správného looku. Připravte si paletku vybraných stínů, tužku na oči, řasenku a štětce. Nejprve orámujte oko ideálně kajalovou tužkou a štětcem linku vystínujte. Na celé pohyblivé víčko naneste ideálně šedý stín, vnější koutek vybarvěte nejtmavším stínem a lehce ho rozetřete i směrem ven, abyste docílila kočičího tvaru. Tmavý stín naneste i na spodní víčko. Do vnitřního koutku oka a těsně pod obočí naneste světlý stín (klidně lesklý) a vše zakončete řasenkou.

HTML box 58947

Tužka na oči, Slim Eye, NYX, prodává Douglas.cz, 89 Kč

Barevné linky

Pokud nemáte příliš čas ani chuť experimentovat, stačí jen vyměnit klasické černé linky za barevné nebo třpytivé. Vaše běžné líčení se díky tomu promění v neokoukaný party look a změny si bezesporu každý všimne!

HTML box 58948

Tužka na oči, Urban Decay, 620 Kč