Kaia Gerber v březnu 2020

Kaia Gerber v březnu 2020 Zdroj: Profimedia.cz

Kaia Gerber
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski s tmavými vlasy
Emily Ratajkowski
5
Fotogalerie

Sbohem, tmavé vlasy! Slavné modelky předvedly nejradikálnější proměnu své kariéry

Kaia Gerber a Emily Ratajkowski, obě tmavovlásky s výrazným obočím a čokoládovýma očima, obě modelky s miliony obdivovatelů na Instagramu. Nyní obě zcela nečekaně také peroxidové blondýny. Je to ale změna k lepšímu?

Kaia Gerber se už před rokem rozhodla odstřihnout od glamour image, kterou podědila po své slavné matce Cindy Crawford, a místo vlnité hřívy si zvolila chic bob.

Kaia Gerber v březnu 2020
Kaia Gerber v březnu 2020 | Zdroj: Profimedia.cz

Nyní si navíc nechala vlasy radikálně zesvětlit a je otázkou, jestli to dosud přirozeně krásné modelce prospělo. Tmavé oči a blond vlasy jsou vždycky trochu riskantní, může to vypadat dobře, ale stejně tak to může dopadnout rozpačitě. V případě modelek, jako je Kaia, které svou image staví na přirozenosti, nejspíš nepůjde o dlouhodobou změnu, spíš o letní románek, který ukončí podzimní (byť okleštěná) sezona fashion weeků.

Kaia Gerber
Kaia Gerber | Zdroj: Profimedia.cz

Na druhou stranu, Kaia si své vlasy nechala zesvětlit postupně, už v dubnu měla na Instagramu výrazně světle hnědý odstín. Z toho lze usuzovat, že se na změnu image připravovala, dlouho o ní snila a teď, v době, kdy většina práce stojí, jí konečně mohla realizovat. V roce 2016 fanoušky na Instagramu rovněž překvapila blond kšticí, tehdy šlo ale ještě o paruku.

Vysloveně ze dne na den ohromila fanoušky změnou na blond Emily Ratajkowski, která se novou image pochlubila minulý týden. „Jak můžeš jít takhle rychle na blond a současně si nezničit vlasy?“ ptala se modelky jedna z fanynek na Instagramu. Pravdou však je, že na paparazzi snímcích z tohoto víkendu už hříva Emily tak zdravě nevypadá. Možná i Emily bude brzy tohoto rozhodnutí, které si nadělila k 29. narozeninám, litovat...

Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski | Zdroj: Profimedia.cz

Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski | Zdroj: Profimedia.cz

Emily Ratajkowski s tmavými vlasy
Emily Ratajkowski s tmavými vlasy | Zdroj: Profimedia.cz