Podzimní péče o pleť: Vsaďte na pleťové masky

Příchod podzimu znamená pro naši pleť řadu změn. Přes léto dostala zabrat dlouhými pobyty na slunci, teď zase trávíme čas ve vytápěných místnostech. Tato kombinace má za následek dehydrataci a pleť potřebuje zregenerovat. Máme pro vás tipy, co jí dopřát na podzim.

Pro perfektní pleť, která bude vypadat zdravě i bez dokonalého líčení, je potřeba velká dávka péče. Masky sice nepatří na seznam každodenních rituálů, ale ve chvílích, kdy pleť ztrácí svůj obvyklý šarm, jsou jejich účinky naprosto klíčové. Pokud potřebujete pleti dodat intenzivní péči, je pleťová maska sázka na jistotu. Účinně vyživí, rozjasní, vyhladí vaši pleť a podpoří přirozenou obměnu kožních buněk.Namaskujte se

Pleťové masky se obvykle aplikují jednou až dvakrát týdně v silné vrstvě na důkladně vyčištěnou pleť, nechají se působit několik minut a poté se opláchnou, případně sloupnou či sundají - to záleží na typu masky. Pleťové masky určené jen na problematická místa lze používat častěji. Díky blahodárnému působení vybraných extraktů a vitamínů bude vaše pleť při pravidelném používání masek svěží, jemná a projasněná.

Článek pokračuje na další straně.>>>