Nejkrásnější vánoční sety s kosmetikou, které pod stromečkem potěší!

Kosmetické sady už dávno nejsou brány jako dárek na poslední chvíli! Když vyberete ten správný set, bude z něj mít obdarovaný určitě velkou radost. Stačí jen vědět, po čem sáhnout. 

Vánoční kosmetické sady typu dva sprchové gely a k tomu zubní pasta jako bonus jsou samozřejmě pod stromečkem stále pasé. Kdežto designové kazety obsahující přesně to, co má dotyčný rád, jsou naopak vítané. Základem je, aby set nepůsobil jako dárek, který jste pořídili na poslední chvíli v supermarketu. Musíte se zaměřit na to, jakou značku kosmetiky nebo jaké konkrétní kosmetické přípravky má vaše maminka, sestra nebo třeba kamarádka ráda.

Například, pokud si vaše kamarádka potrpí na laky na nehty a bez precizně nalakovaných nehtů ji ani neznáte, rozhodně jí udělá radost právě set laků na nehty v různých odstínech. Mamince, která miluje vůni meruněk, zase vykouzlí úsměv na rtech set voňavé meruňkové kosmetiky na tělo i obličej. Kromě značky, kosmetických produktů nebo vůně se můžete zaměřit také na barvu. I tím, že koupíte někomu dárkovou sadu v jeho oblíbené barvě, mu ukážete, že je to promyšlený dárek.

Tipy na krásné kosmetické sady najdete v galerii: