.

. Zdroj: profimedia.cz

.
.
.
.
6
Fotogalerie

Nejkrásnější účesy z filmového festivalu v Cannes. Inspirujte se!

Filmový festival v Cannes nabízí nejen slavnostní premiéry, ale také překrásné róby i ojedinělé looky, které slavné ženy předvádí na červeném koberci. Některé z nich nás dokonce mohou inspirovat. Vybraly jsme pro vás účesy, kterými můžete oslnit na večírku i na svatbě. 

Elle Fanning (21)

Americké herečce image roztomilé princezny opravdu sluší. Na premiéru snímku Les Miserables oblékla květinovou róbu z dílny Valentino, se kterou perfektně korespondoval i romantický zapletený účes. Také v něm hrály hlavní roli květiny. Tento typ účesu je jako stvořený na horké letní svatby. Stačí si jen uplést dva copánky, které pak omotáte kolem hlavy a ozdobíte umělými, ale klidně i živými kvítky. Pokud nemáte dostatečně dlouhé vlasy, pořiďte si čelenku, která vypadá jako copánek.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Článek pokračuje na další stránce >>

Pokračování 2 / 6

Elsa Hosk (30)

Na copánek vsadila také švédská modelka Elsa Hosk, která si nenechala ujít premiéru filmu A Hidden Life. V šatech značky Etro, s jemným líčením a perfektním účesem vypadala jako řecká bohyně. Stejný účes si zvládnete vytvořit i vy a můžete v něm opět vyrazit na svatbu. Stačí jen konce vlasů natočit pomocí kulmy, natupírovat objem, přidat do účesu "copánkovou" čelenku a zafixovat ji tenkými sponkami (ideálně v barvě vašich vlasů). Když vás rozpuštěné vlasy nebudou bavit, stačí je během dne svázat do středně vysokého culíku. Ihned získáte nový účes, který bude stejně jako ten první vypadat skvěle.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Amber Heard (33)

Na premiéru snímku Les Miserables dorazila také herečka Amber Heard, která oblékla třpytivou róbu s odvážným rozparkem Claes Iversen. K té si nechala učesat asymetrický zamotaný drdol, na který pravděpodobně dvě ruce nestačí. Ale s pomocí šikovné kamarádky byste ho určitě zvládla. Každopádně tato neotřelá verze klasického drdolu se hodí i pro samotné nevěsty, které touží po vyčesaných a sepnutých vlasech.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Karolína Kurková (35)

Na drdol vsadila také česká topmodelka Karolína Kurková, která dorazila na dlouho očekávanou premiéru Tarantinovky Once Upon a Time in Hollywood. Základem jejího účesu jsou dokonale uhlazené vlasy svázané do nízko posazeného culíku. Z něj pak můžete libovolně připínat stočené pramínky vlasů pomocí vlásenek. Záleží, jaký tvar drdolu se vám líbí. Nakonec nezapomeňte účes pořádně zafixovat. S lakem v tomto případě opravdu nešetřete.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Petra Němcová (39)

České krásky se na červeném koberci v Cannes opravdu neztratí. Důkazem je také Petra Němcová, která oblékla na premiéru filmu A Hidden Life saténovou róbu v levandulové barvě. Kromě překrásných šatů a drahých šperků oslnila také svým sofistikovaným účesem. Vlasy měla po stranách zamotané do jednoduchého culíku, který však měla ovázaný fialovou saténovou stuhou. Skvělý nápad!

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Margot Robbie (28)

A důkazem, že i jednoduché účesy mohou sklidit úspěch, je bezesporu herečka Margot Robbie, která na premiéru Once Upon a Time in Hollywood (kde hraje hlavní ženskou roli) dorazila v kalhotovém kostýmku Chanel a rozpuštěnými vlasy. V obležení hollywoodských idolů Brada Pitta a Leonarda DiCapria ovšem rozhodně nebyla nijak nevýrazná. Vypadala skvěle. Stejný účes si můžete snadno vytvořit i vy. Stačí jen jemně navlnit vlasy, rozčesat, aby vlny působily přirozeně, a zadní partii vlasů lehce natupírovat.

.
. | Zdroj: profimedia.cz