Multilíčidla: Kosmetický hit stvořený pro dnešní uspěchanou dobu!

Na důkladný make-up, který zabere klidně i půl hodiny, většinou nemáme v dnešní uspěchané době čas. Stejně tak jako nemáme prostor s sebou všude nosit kompletní kosmetickou výbavu. A právě proto jsou aktuálně velmi populární takzvaná multilíčidla. 

Praská vaše kosmetická taštička ve švech? Ale stejně používáte jen pár osvědčených produktů? Tak i v tomto případě si rozhodně oblíbíte multilíčidla, která můžete mít navíc neustále po ruce. Rychlý ranní make-up si tak můžete kdykoliv během dne upravit a vypadat stejně skvěle a svěže jako při odchodu z domova. A to i na cestách!

Multilíčidla jsou různá. Nejčastěji to bývají krabičky či takzvané sticky (tyčinky), které v sobě skrývají univerzální produkt ze směsí vosků a olejů. Jeho používání je jednoduché, rychlé a navíc díky němu během líčení nemusíte zdlouhavě přemýšlet nad barevným laděním. Tváře, rty i víčka budou perfektně tón v tónu. Ano, tam všude můžete nanést krémové multilíčidlo. A stačí vám k tomu klidně jen konečky prstů. Ráno samozřejmě můžete použít štětec nebo houbičku, pokud je vám to pohodlnější. Během dne pak stačí líčení osvěžit právě pomocí prstů.

Než si používání krémového multilíčidla osvojíte, pamatujte, že je vždy lepší nanést ho málo a v případě potřeby přidat. Když to rovnou přeženete, čeká vás celý proces odličování a líčení znovu.

Tip na denní look

Na vyčištěnou pleť naneste lehký hydratační krém. Následně aplikujte oblíbený BB krém. A pak můžete začít kouzlit s multilíčidlem. Naneste ho na štětec nebo na bříška prstů a aplikujte na tváře do ztracena. Pak s ním zvýrazněte oční víčka a nakonec vklepejte produkt i do rtů, které budou krásně šťavnaté. Na závěr prodlužte a vybarvěte řasy řasenkou a můžete vyrazit!

Tipy na multilíčidla najdete v galerii: