Mezinárodní den žen: Kosmetické dárky, které potěší každou z nás!

V neděli 8. března je Mezinárodní den žen. Pokud chcete udělat radost své kamarádce, mamince, sestře či partnerce, máme pro vás super tipy na kosmetické dárky, které potěší každou obdarovanou. Stačí jen dobře vybrat!

S Mezinárodním dnem žen je to úplně stejné jako se svátkem svatého Valentýna, nemusíte ho nijak velkolepě slavit ani utrácet velké peníze, ale udělat radost svým blízkým drobným dárkem se rozhodně počítá!

Ideálním dárkem, kterým nic nezkazíte, je rozhodně kosmetika. Musíte se ovšem zamyslet, co by se dotyčné nejvíce hodilo. Pokud se ráda líčí, zkouší nové trendy a experimentuje, rozhodně vsaďte na dekorativní kosmetiku, kterou určitě ocení. Trefou do černého bude paletka očních stínů, rtěnka nebo třeba rozjasňovač.

Ženy, které make-up příliš neřeší, ocení spíše příjemný hydratační krém na obličej nebo na ruce, výživné mléko na celé tělo nebo třeba regenerační šampon na vlasy.

Pokud se obdarovaná zajímá o přírodní kosmetiku, rozhodně nekupujte jen tak nějaký krém, který vám jako první padne pod ruku. I když se jedná o drobný dárek, je třeba, aby bylo vidět, že nad ním dotyčný přemýšlel. Sekci s přírodní kosmetikou najdete také v běžných drogériích.

V případě, že si vůbec nevíte rady, jděte na to praktickou cestou. Vyfoťte si produkt, který vaše partnerka, maminka či kamarádka ráda používá, a kupte jí ten samý. Tím rozhodně nic nezkazíte, naopak dáte najevo, že si dotyčné všímáte!

Tip: Švédská značka Foreo připravila v rámci Mezinárodního dne žen skvělou kampaň, v rámci které obdarují každou ženu, která bude svou kamarádkou nominována, čisticím kartáčkem Foreo Luna mini 2. Více informací najdete pod hashtagem #PayItForwardWithFOREO.

Tipy na kosmetické dárečky najdete v galerii: