Léto ještě nekončí: Pořiďte si hravé laky na nehty, které nikdo nepřehlédne!

K letním hravým outfitům a opálené pokožce neodmyslitelně patří takové výrazná manikúra. Jaké barvičky by vám neměli ve sbírce chybět?

Kdy jindy strhnout pozornost na své nehty než právě teď v létě. Užijte si poslední týdny naplno a vsaďte na pestré barvičky, které perfektně doladí všechny vaše outfity. A které že to jsou?

Zlatou střední cestou jsou bezesporu pastelové barvy všemožných odstínů od růžové přes modrou až po zelenou. V kontrastu s opálenou pokožkou krásně vyniknout, ale zároveň nebudou svítit na míli daleko. Pokud ovšem chcete, aby si vaší manikúry všiml každý, odvažte se s neonovými barvami. Nehty v barvě růžového, žlutého nebo oranžového zvýrazňovače jsou pro léto jako stvořené. Skvělou volbou jsou také laky na nehty v korálovém odstínu nebo bílé.

A pokud se zrovna nemůžete rozhodnout, po kterém laku sáhnout, vyberte si dva. Jedním nalakujte nehty na rukou, druhým na nohou. Už dávno totiž neplatí, že musíte mít stejný lak. A kdo je ještě víc nerozhodný, může jednotlivé odstíny (vždy pastelové s pastelovými a syté s neonovými) kombinovat mezi sebou. Klidně můžete mít na každém prstu jinou barvu!

Tipy na laky na nehty v letních odstínech najdete v galerii: