Kosmetika, na kterou nedá dopustit Jennifer Aniston nebo Emma Watson!

1. září 2018
  • Jaké jsou oblíbené kosmetické produkty slavných krásek, na které už několik let nedají dopustit? Možná vás překvapí, že to nejsou jen luxusní krémy za několik tisíc, ale také obyčejné a dostupné produkty, které si může dovolit každá z nás. 

    Jennifer Aniston (49)

    Už roky je jednou z nejlépe placených hereček na světě, a přestože se jí v osobním životě příliš nedaří, žádné "vrásky z lásky" ani na prahu padesátky nemá. A jak o svou dokonalou pleť pečuje? Už více než třicet let si každý den ráno důkladně myje obličej mýdlem od Neutrogeny, následně nanese sérum a denní krém Dr. Hauschka. Tuhle třífázovou péči nikdy nevynechá!

    Kosmetika slavných

    Článek pokračuje na další stránce!

  • Drew Barrymore (43)

    Kosmetika slavných
    Herečka Drew Barrymore se zásadně odličuje jen micelární vodou Bioderma Sensibio H2O. Začala ji používat už jako teenager, protože zjistila, že všichni významní make-up artisti tehdejší doby na ni nedali dopustit. Tato micelární voda si podle Drew poradí s jakýmkoliv make-upem. A právě proto si ji tolik zamilovala. 
  • Olivia Culpo (26)

    Kosmetika slavných
    Na Instagramu ji sledují tři miliony fanoušků! Olivia drží krok s aktuálními módními i kosmetickými trendy, ovšem co se týče parfémů, je už od střední školy věrná jen jednomu. Její "voňavou láskou" je Light Blue od Dolce & Gabbana. 
  • Cindy Crawford (52)

    Kosmetika slavných
    Když bylo Cindy devatenáct let, poradila jí jedna kolegyně modelka, ať vyzkouší tělový olej od Neutrogeny. Po každém sprchování důkladně promaže pokožku a nechá olej vsáknout. Jestli je tohle recept na to, jak mít po padesátce vypnutou kůži jako Cindy, okamžitě objednáváme!
  • Emma Watson (28)

    Kosmetika slavných
    Přestože to na Hermioně nikdo nepoznal, herečka přiznala, že se jí ve čtrnácti letech hodně zhoršila pleť a trpěla na akné. Objevila tehdy čisticí přípravek od značky Évolué, který jí výrazně pomohl. Dnes už problémy s pletí nemá, ale stále ho denně používá a za žádný jiný by ho nevyměnila. 
  • Kate Hudson (39)

    Kosmetika slavných
    Maminka Kate Hudson, herečka Goldie Hawn, dala své dospívající dceři k Vánocům sadu kosmetiky La Mer. Od té doby Kate nepoužívá nic jiného. Nejvíce závislá je prý na hydratačním krému pro omlazení pleti La Mer Moisturizers.

     

     

     

    Na ceny a dostupnost produktů se podívejte do galerie:

    Fotogalerie

    8 fotografií

Klíčová slova:  kosmetikacelebrityvipkrása
Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy