Jak si celebrity vylepšují vzhled? Zamilovaly se do browtoxu!

Jak asi správně tušíte, browtox je slovo, které vzniklo ze slov botox a brow neboli obočí. Dvě zásadní zaklínadla posledních let, jakmile přijde na mladistvý vzhled. A ano, nejde o nic jiného než o injekci botoxu, kterou si necháte aplikovat v blízkosti obočí. Co to s vámi udělá?

Na Instagramu je řada profilů, které se zabývají porovnáváním tváří celebrit před lety a nyní. A řada diskuzí, kde se spekuluje, jaké úpravy v obličeji si nechaly udělat. Mezi obligátním botoxem proti vráskám a výplněmi rtů se můžete setkat také s liftingem obočí, což je jen jiný název pro browtox.

Když se člověk podívá na fotografie Ariany Grande, Belly Hadid nebo Kendall Jenner před deseti lety a nyní, je na první pohled patrné, že jejich oči prošly proměnou. Jsou více kočičí a současně rozevřenější a nad nimi se klene obočí, které se dříve klenulo... o pár milimetrů níž. A v tom je právě ten „vtip“.

Výše posazené obočí totiž dodává tváři mnohem mladistvější vzhled. Uvolněná kůže pomáhá rovněž nenápadně, ale více rozevřít oční oblouk. A pro současnou estetickou medicínu není problém toho docílit právě díky botoxu. Zkušený doktor vám také pomůže dosáhnout větší symetrie obočí, nemluvě o vyhlazení jemných vrásek v okolí, které je samozřejmostí. Vpichy jsou rychlé, dávky botoxu malé, celková procedura nebolestivá a výsledky super. Kdo by to nechtěl!?

Nicméně je dobré si připomínat, že ty pomalu se měnící tváře slavných modelek či zpěvaček by bez této a podobných procedur (například plastiky nosu, výplně tváří) dnes vypadaly zcela jinak. Asi nejzajímavější proměnou, která bere dech tím, jak působí přirozeně, prošla mexická zpěvačka a herečkaEiza González, jejíž tvář jste možná už někde na červeném koberci zaznamenali. Před lety byste ji ovšem nepoznali...

Ani ostatní zpěvačky či modelky nezahálejí. Jsou to jen nepatrné milimetry, ale rozdíl ve výrazu tváře je znát.