Jak si celebrity vylepšují vzhled? Zamilovaly se do browtoxu! | Ženy.cz
 


Jak si celebrity vylepšují vzhled? Zamilovaly se do browtoxu!

17. února 2019 • 06:00
Mexická herečka a zpěvačka Eiza González
Mexická herečka a zpěvačka Eiza González • Foto: Profimedia.cz

Jak asi správně tušíte, browtox je slovo, které vzniklo ze slov botox a brow neboli obočí. Dvě zásadní zaklínadla posledních let, jakmile přijde na mladistvý vzhled. A ano, nejde o nic jiného než o injekci botoxu, kterou si necháte aplikovat v blízkosti obočí. Co to s vámi udělá?

Na Instagramu je řada profilů, které se zabývají porovnáváním tváří celebrit před lety a nyní. A řada diskuzí, kde se spekuluje, jaké úpravy v obličeji si nechaly udělat. Mezi obligátním botoxem proti vráskám a výplněmi rtů se můžete setkat také s liftingem obočí, což je jen jiný název pro browtox.

Když se člověk podívá na fotografie Ariany Grande, Belly Hadid nebo Kendall Jenner před deseti lety a nyní, je na první pohled patrné, že jejich oči prošly proměnou. Jsou více kočičí a současně rozevřenější a nad nimi se klene obočí, které se dříve klenulo... o pár milimetrů níž. A v tom je právě ten „vtip“. 

Výše posazené obočí totiž dodává tváři mnohem mladistvější vzhled. Uvolněná kůže pomáhá rovněž nenápadně, ale více rozevřít oční oblouk. A pro současnou estetickou medicínu není problém toho docílit právě díky botoxu. Zkušený doktor vám také pomůže dosáhnout větší symetrie obočí, nemluvě o vyhlazení jemných vrásek v okolí, které je samozřejmostí. Vpichy jsou rychlé, dávky botoxu malé, celková procedura nebolestivá a výsledky super. Kdo by to nechtěl!?

Nicméně je dobré si připomínat, že ty pomalu se měnící tváře slavných modelek či zpěvaček by bez této a podobných procedur (například plastiky nosu, výplně tváří) dnes vypadaly zcela jinak. Asi nejzajímavější proměnou, která bere dech tím, jak působí přirozeně, prošla mexická zpěvačka a herečka Eiza González, jejíž tvář jste možná už někde na červeném koberci zaznamenali. Před lety byste ji ovšem nepoznali...

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Según entrevistas de #Eizagonzales no se ha realizado nada, que todo se debe al paso del tiempo y a una buena alimentación.🤔 #COMENTA Vosotros qué creéis? . .⭐Conoce la agenda de nuestro @dr.jpablocorrea médico estético, pasa consulta: Lunes y Miércoles: Clínica Esquivel Alcorcón, Parque Ordesa 41. Martes: Clínica Esquivel Callao, Plaza Callao 1 planta 3. Jueves: Clínica Esquivel Serrano, Calle Diego de León 2. AGENDA FUERA: •Alicante 16 de Noviembre •Bilbao 23 de Noviembre •Galicia 30 de Noviembre. 😊 🤗 Reserva tu cita por WhatsApp 📲 ‭+34 680 363 488‬ Y en Madrid, Valencia y Barcelona 👉🏻 651451779 o al 918405991 ⌚Horario Lunes a Viernes: 11:00 - 20:00 . . . . . #medicinaestetic #acidohialuronico #dresquivel #dermalfiller #bioplasty #lips #aestheticmedicine #comenta #españa #valencia #barcelona #clinicasesquivel #comenta

Příspěvek sdílený Clínica Esquivel Bilbao (@clinicaesquivel_bilbao),Lis 4, 2018 v 11:11 PST

Ani ostatní zpěvačky či modelky nezahálejí. Jsou to jen nepatrné milimetry, ale rozdíl ve výrazu tváře je znát.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy