České e-shopy, kde mají skvělý výběr přírodní kosmetiky. Znáte je?

Přírodní kosmetice dává přednost stále více lidí. Pokud zrovna hledáte, které produkty by pro vás mohly být ty pravé, vyzkoušejte některý z těchto českých internetových obchodů. Tady si rozhodně vyberete!

Zemito

E-shop Zemito.cz nabízí ekologické produkty do domácnosti, na zahradu a samozřejmě také pro naše tělo i krásu. Najdete tu převážně české a slovenské přírodní značky jako třeba Tierra Verde, Almara Soap, MusK, MYLO nebo Kvitok. Objednávky bývají doručeny do tří pracovních dnů a jsou baleny do již použitých krabic a lepené papírovou páskou. Tak hurá na nákupy!

Loading

Čisticí mýdlo na mastnou pleť s akné – Černá ovce, MYLO, zemito.cz, 129 Kč/100g

MilujuBIO

Na své si rozhodně přijdete i na léty prověřeném e-shopu Milujubio.cz. Také tam najdete nejen kosmetiku, ale také širokou nabídku EKO výbavy do domácnosti nebo třeba BIO potraviny v té nejvyšší kvalitě. Z oblíbených kosmetických značek tu pořídíte dekorativní i pečující produkty Benecos, Couleur Caramel, GRoN, Nobilis Tilia nebo třeba Urtekram.

Loading

Oční stíny 4paletka – coffee & cream, Benecos, milujubio.cz, 152 Kč

Econea

Na internetovém obchodě Econea.cz můžete vybírat z tisíců produktů pro zdravý, udržitelný a etický životní styl. Co se týče kosmetiky, najdete tu „profláklé“ značky, které jste možná někdy vyzkoušeli, ale také méně známé, které si rozhodně zamilujete, například OnlyBio, laSaponaria nebo Lobey. A když ekologicky, tak pořádně. Zboží, které si objednáte, k vám doputuje v co nejvíce bezodpadkové zásilce a veškeré informace k němu jsou tištěny na 100% recyklovaný papír.

Loading

Pěsticí tělový olej, Lobey, econea.cz, 389 Kč/100 ml

Maluna

E-shop Maluna.cz se zase zaměřuje na menstruační kalíšky a další kvalitní hygienické pomůcky pro ženy. Vedle nich tu ale pořídíte také různé bylinné směsi, spodní prádlo a samozřejmě také kosmetické produkty od intimní péče až po opalovací krémy, tělová mléka nebo balzámy na rty. Najdete tu produkty oblíbených přírodních značek Lavera, Nobilis Tilia, Urtekram nebo třeba Benecos, ale i méně známé brandy jako Anela, Ben & Anna nebo Erdé.

Loading

Vitamínové sérum Sladce bezstarostná, Anela, maluna.cz, 690 Kč/30 ml

Organikk

Na Organikk.cz se stejně jako na předchozích internetových obchodech „zaseknete“ na dost dlouho. Kromě kosmetiky tu totiž můžete nakoupit EKO doplňky do domácnosti jako třeba bambusová brčka, čisticí prostředky nebo sáčky na ovoce a zeleninu, ale také udržitelné módní doplňky jako kabelky, obaly na notebook nebo třeba pouzdra na brýle. V kosmetické sekci najdete úžasné přírodní značky Amazinc!, 'Ku.tis, MusK nebo Three Hills Soap.

Loading

Přírodní deodorant Grapefruit a Mandarinka, ´ku.tis, organikk.cz, 249 Kč/55 g

Tipy na skvělé produkty z eko e-shopů najdete v galerii: