3 největší trendy v manikúře pro rok 2021! Inspirujte se

16. ledna 2021 • 06:00
• Foto: istock.com

Nový rok pochopitelně přináší i nové trendy z oblasti módy, kosmetiky, ale i třeba bytového designu. My jsme se tentokrát zaměřily na manikúru. O jaké barvy laků byste letos měla rozšířit svou sbírku?

Černá & černé detaily

Letos by vám rozhodně neměl ve sbírce laků chybět černý odstín. Celočerné rozhodně nejsou jen pro drsné punkrockerky! Černá je elegantní, nadčasová a univerzální barva. A pokud by přece jen byly černé nehty na vás moc nápadné nebo tmavé, vsaďte na černé akcenty. Stačí černé proužky, puntíky nebo třeba vlnky. Fantazii se meze nekladou, a proto kombinujte, zkoušejte, hrajte si!

Odstíny zelené

Zelená barva je možná ta poslední, která by vás napadla, když je řeč o manikúře, a přesto bude letos jedním z největších barevných trendů. Stačí vám dva odstíny − jeden sytý trávově zelený a druhý tmavší khaki. Můžete je nosit zvlášť i kombinovat. A stejně jako u černé barvy platí, že pokud se na celozelené nehty zkrátka necítíte, využijte barvu alespoň na stylové a originální detaily.

Logománie

Tenhle trend už vyžaduje trochu zručnosti nebo počkat na svou manikérku. Možností je ovšem také sehnat speciální samolepky s logem vaší oblíbené značky a ty jen na nehty nalepit a přelakovat transparentním lakem. Logománie se v manikúře hlásí o slovo už od konce roku 2019 a letos konečně dostane pořádný prostor. 

Tipy na laky na nehty najdete v galerii: 

Fotogalerie

10 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy