Košile jsou hitem. Nosí se odhalená ramena, květiny i mašle

23. května 2017 • 06:00
 • Košile už nejsou jen symbolem formálního oblečení do práce. Letos se stávají součástí casual looku, jsou výrazné, dají se skvěle nosit k džínům a ještě lépe  i k letním šortkám.

  Bílou nebo černou košilí v klasickém střihu nic nezkazíte, nicméně letos si můžete užít nejrůznější střihy a aplikace. Máte ráda mašle, odhalená ramena, nebo zvýrazněný pas? Pojďte si vybrat.

 • Mašle u krku či v pase

  Trendem jsou mašle. Ať už se zavazováním u krku nebo v pase. U krku nahrazují doplněk ve formě náhrdelníku a v pase zas suplují pásek. Sladíte-li je s černými či bílými formálními kalhotami, získáte skvělou a cool pracovní uniformu. 

  Košile C-Jim, Diesel, 170 EUR, www.diesel.com Košile C-Jim, Diesel, 170 EUR, www.diesel.com Autor: archiv firem

 • Odhalená ramena

  Že znáte jen zapínání u krku, maximálně dva rozepnuté knoflíčky? Letos jsou v kurzu odhalená ramena a výrazný výstřih do "V". Působí velmi žensky, neboť nechává vyniknout klíčním kostem a ramenům. Co je více sexy?  A navíc tím vzniká ideální místo pro výrazný šperk.

  Košile s ozdobným výstřihem a objemným rukávem, Zara, 899 Kč Košile s ozdobným výstřihem a objemným rukávem, Zara, 899 Kč Autor: archiv firem

  I z košile klasického střihu můžete mít rázem originální kousek. Jak? Poradí vám naše redaktorka Andrea.

 • Džínová klasika

  Už se hřejí na výsluní jednu sezónu a budou dále. Džínové košile slaví svůj návrat. Noste je klidně s džínami, ale skvěle vypadají s bílými kalhotami nebo s květovanou sukní. Košili můžete mít klasicky jednobarevnou, ale i s výšivkami či různými aplikacemi. Dodají šmrnc.

  Freesom Košile, Pepe Jeans, 2449 Kč, www.bibloo.cz Freesom Košile, Pepe Jeans, 2449 Kč, www.bibloo.cz Autor: archiv firem

 • Květiny a výšivky

  Letos se s výšivkami roztrhl pytel, tak proč si rovnou nepořídit takto ozdobenou košili – výšivka může suplovat i tetování nebo náhrdelník. Kdo chce květin více, ať rovnou sáhne po květované košili. V kurzu jsou drobnější kvítka, která jsou po francouzsku chic.

  Košile, Desigual, 2199 Kč Košile, Desigual, 2199 Kč Autor: archiv firem

  Už si stačí jen vybrat. Podívejte se do fotogalerie.

  Fotogalerie

  24 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy