Džínový overal Levi´s

Džínový overal Levi´s Zdroj: archiv firem

V hlavní roli overal
V hlavní roli overal
V hlavní roli overal
V hlavní roli overal
.
6
Fotogalerie

Jednodílná přitažlivost: Overal jako žhavý trend

Kalhoty a top v jednom jsou i letos žhavým trendem. Vybírat můžete mezi overaly, které připomínají leteckou kombinézu, montérky nebo se hodí na párty. S overaly můžete vystoupit z řady, stačí jen trochu sebevědomí.

Než si svůj nový kousek šatníku opatříte, promyslete, kam v něm budete nejčastěji vyrážet. Pokud chcete vytvořit elegantní a chic look do kanceláře, poohlédněte se po jednobarevných overalech v neutrálních barvách. Jestliže se chystáte na dovolenou, můžete si dovolit vybrat veselejší a výraznější barvy.

Pro každou postavu

Letošním hitem jsou overaly typu pracovní kombinéza. Popkud se vám nezdá dost ženský, zkuste u něj ohrnout rukávy, porozepnout zip a nechat vykouknout krajkovou podprsenku.

Vyberte si ten svůj
Vyberte si ten svůj | Zdroj: archiv firem

Říkáte si, že se nehodí pro vaši postavu? Stačí si vybrat jen ten správný. Pokud máte štíhlé nohy, vyberte si overal s úzkými nohavicemi. Pokud se naopak pyšníte výstavním hrudníkem, zvolte top overal s výstřihem. Máte pár kilo navíc? Vždy noste overal s páskem.

Overal a doplňky, nerozlučná dvojka

Pokud vás v overalu čeká dlouhý den v kanceláři, oblečte k němu jednoduché sako a lodičky s nízkým podpatkem. Transformace v party look jde pak velmi snadno. Sako vyměňte za masivní šperk a obujte lodičky na vyšším podpatku.

Podívejte se na další tipy, jak nosit různé kousky oblečení.