5 tipů, jak v létě kombinovat bílé džíny. Inspirujte se!

7. srpna 2017 • 06:00
 • 5 tipů, jak v létě kombinovat bílé džíny. Inspirujte se!

  Léto se přehouplo do své druhé půle a vy už jste vynosila všechny šaty? Zkuste sáhnout po jiné letní klasice – bílých džínách. Máme pro vás pět tipů, jak je letos nosit.

  Bílé džíny jsou letní klasikou, kterou zcela jistě také máte v šatníku. Tak je znovu vytáhněte! Nosí se všechny střihy i styly – úzké, boyfriend, do zvonu, roztrhané a dokonce i lacle. V následujících kapitolách se inspirujte, s čím je kombinovat.

 • Bílá k bílé

  3589923:gallery:true:true

  Těžko říct, jestli za to může topmodelka Gigi Hadid, která si libuje v monochromních outfitech, ale bílo-bílé outfity jsou rozhodně trendem. Okořenit ho můžete zajímavým doplňkem, barevnými botami nebo bílým trikem s nápisem. 

 • Proužky

  3589919:gallery:true:true

  Když se potkají dvě nadčasové klasiky v jednom outfitu, nemůže to dopadnout špatně. Důkazem jsou bílé džíny a pruhované tričko. Chcete-li aktuálnější verzi, vsaďte na košili se svislými proužky. 

 • Zvony

  3589922:gallery:true:true

  Flares neboli džíny s rozšířenými nohavicemi nejsou momentálně mainstreamovým trendem, a tak budí pozornost i samy o sobě. Zkombinujte je s jednoduchým topem a víc nepotřebujete. Navíc krásně prodlouží nohy!

 • Lacle

  3589921:gallery:true:true

  Jak nosit kalhoty s laclem a nepřipadat si jako batole? Jednoduše! Zkombinujte je s bílou košilí. Další verze all-white outfitu, která nenudí!

 • Halenky

  3589920:gallery:true:true

  Bílé džíny vám poslouží jako nepokreslené plátno  můžete si k nim dovolit i extravagantní top, který o to lépe vynikne. Boty na vysokém podpatku pro změnu vyniknou, když si na džínách ohrnete nohavice. 

  Jaké džíny jsou boyfriend a jaké flare? Zorientujte se díky našemu manuálu.
  Velký džínový manuál: Které jsou flare, mom nebo skinny? VIDEO Adam Balažovič/BPŽ

Autor: Ivona Souralová
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy