.

. Zdroj: internal

20 letních outfitů, kterými se můžete inspirovat!

Asi každá z nás zná ten pocit, kdy se zkrátka nedaří vymyslet outfit, ve kterém bychom se cítily pohodlně, ale zároveň byl i stylový a nápaditý. A přesně proto vám přinášíme inspiraci, díky které si do konce léta nemusíte lámat hlavu při vybírání té pravé kombinace. 

Strávit druhou polovinu léta v jedněch šatech a kalhotách, protože ráno nestíháme vymyslet nápaditou kombinaci, by byla přece velká škoda. Monotematických zimních modelů si brzy užijeme dost a dost. Tak se ještě pořádně odvažte, dokud je možnost. Právě teď je ideální období na to nosit topy i šaty se špagetovými ramínky, vytáhnout bláznivá trička, pestrobarevné sukně i obří ulítlé sluneční brýle.

Pokud máte štíhlé nožky, nezapomeňte je ukazovat, dokud vám to venkovní teplota dovolí. Zařaďte rychle do svého šatníku mini sukně a kombinujte je jednou s elegantní halenkou a lodičkami, podruhé zase s tričkem s potiskem a teniskami.Pro odvážné holky s perfektní figurou je také "povinností" užít si léto v crop topu. Noste k němu kalhoty, šortky i sukně s vysokým pasem! A pokud žádný zkrácený vršek doma nemáte, uzlujte! Stačí oblíbené tričko zkrátit na požadovanou délku, zauzlovat na břiše, na bocích nebo klidně i na zádech a je to!

Pokud už vás během července tak trochu omrzely šaty, je pravý čas přesedlat na culottes kalhoty s širokou nohavicí. Bez těch to letos nebude to správné léto! A co vám ještě nesmí chybět? Rozhodně je to wrap top, tedy zavinovací košile, která patří mezi opravdové must have letošního léta.

A shrnutí na závěr! V létě máte jedinečnou příležitost se odvázat. A tak se nebojte mixovat různé vzory i zdánlivě nesourodé kousky. Zkrátka se co nejvíce vyblbněte a černé kousky i evergreeny vašeho šatníku nechte ještě několik dnů odpočívat! Pokud ve svém šatníku postrádáte trochu "odvaz", klidně ještě vyrazte do obchodů, kde se to barevnými kousky jen hemží. Některé z nich už jsou ve slevách, jiné jsou z nových, takzvaných babích kolekcí, které předcházejí těm podzimním. Mini, culottes i crop top ale rozhodně seženete, nakonec ještě nebudete vědět, který kousek si vybrat dřív!

Inspiraci najdete v naší fotogalerii: