Monika Marešová: V kině nevydržím bez popcornu a bonbónů | Ženy.cz
 


Monika Marešová: V kině nevydržím bez popcornu a bonbónů

28. června 2018
Monika Marešová: V kině nevydržím bez popcornu a bonbónů
• Foto:Profimedia.cz

Monika Marešová je jednou z nejznámějších žen v českém šoubyznysu, ale také jednou z nejsledovanějších influencerek na sociálních sítích. Má ráda módu, minimálně dvakrát až třikrát týdně cvičí a ke zdravému životnímu stylu prý přivedla i svého muže, moderátora Leoše Mareše. Jak vypadá jejich den a co vše dělá pro své zdraví, prozradila časopisu Dieta.

Budík jí doma zvoní každé ráno v 5.30, protože její muž vstává do práce. Někdy ještě usne a někdy naopak vyřizuje resty z předchozího dne. Bez kafe ale ráno fungovat nedokáže. Jako první si ale dává převařenou vodu s citronem, pak přijde na řadu sprcha a teprve pak přichází na řadu ono zmiňované kafe.

Teprve tak hodinu po probuzení snídaně. Ideálně vločky s jogurtem a ovocem. Jako beauty editorka lifestylového časopisu navíc ví, jak vypadat po ránu dobře. Používá třeba exfoliační cleanser na bázi enzymů, který pleť krásně nastartuje.

Podívejte se, jak probíhalo focení na titulku časopisu Dieta:

Jak probíhalo focení s Monikou Marešovou? VIDEO Archiv časopisu Dieta

Cvičit chodí třikrát týdně. A to nejen do fitka s trenérem, ale také na jógu. A k tomu všemu ještě běhá. Vzdálenosti až tak nepočítá. Někdy je to rovná desítka, někdy třeba jen 5 km. Sport je její čistička hlavy.

Zkrátka zdravý životní styl je způsob jejího života. Jaké jídlo má ráda a zda sportuje společně s manželem a mnohem víc se dozvíte v novém čísle časopisu Dieta.

Objednat si ho můžete přes SMS rovnou k vám domů, a to za stejnou cenu. Jak?

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

DIETA1807W mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: DIETA1807W Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 50 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CN INVEST, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cninvest.cz, www.platmobilem.cz.

Autor: red

 

 

Autor: redakce Dieta
Jdi na homepageZpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. Vypočítejte si své BMI. S námi zhubnete zdravě a napořád!