Hubneme do plavek: Daniela, Libuše a Šárka na tréninku s Vítem Živným | Ženy.cz
 

Hubneme do plavek: Daniela, Libuše a Šárka na tréninku s Vítem Živným

8. června 2018
Hubneme do plavek: Daniela, Libuše a Šárka na tréninku s Vítem Živným
• Foto: iStock.com

Naše soutěžící se úspěšně dostaly do další fáze svého programu. Tentokrát je na řadě pohyb, který by se měl stát pravidelnou součástí jejich životního stylu. Pro každou z nich má připraven individuální plán fitness trenér Vít Živný. Tak se podívejme, jak se s tím holky popasují.

A protože u sportu chce většina z nás nejen hodně makat, ale taky hezky vypadat, zastavily se Daniela, Šárka a Libuše v prodejně F&F v pražských Letňanech, kde si vybraly trendy a chic oblečení na cvičení. A hlavně takové, které je funkční a cvičení zpříjemní. A pak už přišlo na cvičení a všichni se z Letňan přesunuli do karlínské pobočky Form Factory, kde nás už na soutěžící čekal fitness trenér Vít Živný.

Kruhový trénink

A začal pěkně zostra. Na programu byl totiž kruhový trénink. Naše soutěžící ale ukázaly, že se jejich kondice pomalu, ale jistě zlepšuje. Nechybělo ani pořádné úvodní a závěrečné protažení, které by mělo být součástí každého tréninku.

Vít nám také názorně ukázal a vysvětlil, jaké jsou nejčastější chyby, které se dělají při základních cvicích, jako je dřep, plank nebo roll up, a poradil, jak se jim vyhnout.

Zbytek dne byl ve znamení relaxu, který si Libuše, Šárka a Daniela užívaly v místní wellness zóně v bazénu, sauně a páře. Po náročném programu to jistě byla zasloužená odměna.

Více už uvidíte v našem videu:

Vít Živný, cvičení ve fitku VIDEO redakce Dieta

Autor: redakce Dieta
Jdi na homepageZpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. Vypočítejte si své BMI. S námi zhubnete zdravě a napořád!