Hubneme do plavek: Trénink na míru | Ženy.cz
 

Hubneme do plavek: Trénink na míru

6. června 2018
Hubneme do plavek: Trénink na míru
Začít je to nejtěžší • Foto: iStock.com

Naše soutěžící mají za sebou další měsíc, takže bylo načase zase se společně sejít a zjistit, jak se jim v jejich snažení daří. Poslední soustředění se neslo ve znamení jídla, proto jsme se tentokrát zaměřili na sportovní aktivity.

Od chvíle, kdy Libuše, Šárka a Daniela dostaly svoje stravovací a pohybové plány, už uplynuly dva měsíce. Sice se musí snažit hlavně ony samy, to ale neznamená, že je necháme bez jakékoli podpory a motivace. A protože jsme se minule zaměřili na jídlo, tenhle měsíc dostal soustředění na povel trenér Vít Živný, který se o naše dámy stará po pohybové stránce.

Tentokrát měly naše soutěžící možnost vyrazit s Vítem na trénink hned dvakrát. Jaro už totiž ukázalo, co umí, a tak jsme se všichni shodli, že by byla škoda omezit se pouze na cvičení ve fitku, a vyrazili jsme potrápit tělo ven. Ale zpátky k prvnímu setkání. Ještě než to celé vypuklo, vypravili jsme se s Libuškou, Šárkou a Danielou do F&F v pražských Letňanech, kde jsme se dozvěděli vše o tom, jak si správně vybírat oblečení na cvičení, co bychom měli řešit a na co si dát pozor. Děvčata si nadšeně vybrala ty nej kousky z aktuální kolekce, které měla hned možnost vyzkoušet přímo v akci u Víta.

Víte, jak vybrat správné oblečení na cvičení? Co si nakonec vybraly Libuše, Daniela a Šárka? Podívejte se na video:

Libuše, Daniela a Šárka vybírají sportovní oblečení VIDEO Redakce Dieta

Autor: redakce Dieta
Jdi na homepageZpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. Vypočítejte si své BMI. S námi zhubnete zdravě a napořád!