Hubneme do plavek: Jaký účes vykouzlil hairstylista Libuši? | Ženy.cz
 

Hubneme do plavek: Jaký účes vykouzlil hairstylista Libuši?

12. července 2018
Hubneme do plavek: Jaký účes vykouzlil hairstylista Libuši?
Libuše • Foto: Redakce Dieta

Libuše má dlouhé, středně pevné vlasy, v přední části hladké a v zadní vlnité. I z této dlouhé hřívy ale lze vytvořit účes pro sport tak, aby vlasy nepřekážely. Honza doporučuje hydratační šampon a kondicionér pro výživu kořínků, pěnový kondicionér a pro udržení účesu využít suchý šampon pro hnědé vlasy.

Postup:

Umyté vlasy sčesejte dozadu a rozdělte uprostřed hlavy pěšinkou.

V horní části je spleťte do francouzského copu, který je vedený po straně hlavy vpravo.

Totéž zopakujte i na druhou stranu.

Cop splétejte ze tří pramenů, přičemž vždy přidejte zespodu jednotlivé zbylé vlasy, aby byl hladký a přesný.

Dva vzniklé copy v oblasti krku zamotejte a upevněte sponkami do drdůlku.

Co se vám bude hodit:

Hydratační micelární šampon, Moisturizing Micellar Shampoo, Nivea, 130 Kč – obsahuje výtažky z lotosu, jemně čistí, nezatěžuje vlasy silikony, hydratuje, nevysušuje vlasy ani pokožku hlavy.

Nivea

Pečující kondicionér, Repair & Targeted Care, Nivea, 78 Kč – chrání proti poškození, roztřepeným konečkům, cíleně se zaměří na poškození, pomocí technologie Kera Detect rozezná poškozená místa a vlasové vlákno obnoví.

Lak na vlasy extra silně tužící, Nivea, 100 Kč – zajistí dlouhodobou extra silnou fixaci účesu, neslepuje, snadno se vyčesává a nedráždí pokožku hlavy.

Nivea

Jak si svůj čas odměn užila Daniela, zjistíte v aktuálním čísle časopisu Dieta.

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

DIETA1807W mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: DIETA1807W Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 50 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje Czech News Center, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cncenter.cz, www.platmobilem.cz.

 

Autor: red

Jdi na homepageZpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. Vypočítejte si své BMI. S námi zhubnete zdravě a napořád!