Hubneme do plavek: Jaký účes vykouzlil hairstylista Libuši? | Ženy.cz
 


Hubneme do plavek: Jaký účes vykouzlil hairstylista Libuši?

12. července 2018
Hubneme do plavek: Jaký účes vykouzlil hairstylista Libuši?
Libuše • Foto:Redakce Dieta

Libuše má dlouhé, středně pevné vlasy, v přední části hladké a v zadní vlnité. I z této dlouhé hřívy ale lze vytvořit účes pro sport tak, aby vlasy nepřekážely. Honza doporučuje hydratační šampon a kondicionér pro výživu kořínků, pěnový kondicionér a pro udržení účesu využít suchý šampon pro hnědé vlasy.

Postup:

Umyté vlasy sčesejte dozadu a rozdělte uprostřed hlavy pěšinkou.

V horní části je spleťte do francouzského copu, který je vedený po straně hlavy vpravo.

Totéž zopakujte i na druhou stranu.

Cop splétejte ze tří pramenů, přičemž vždy přidejte zespodu jednotlivé zbylé vlasy, aby byl hladký a přesný.

Dva vzniklé copy v oblasti krku zamotejte a upevněte sponkami do drdůlku.

Co se vám bude hodit:

Hydratační micelární šampon, Moisturizing Micellar Shampoo, Nivea, 130 Kč – obsahuje výtažky z lotosu, jemně čistí, nezatěžuje vlasy silikony, hydratuje, nevysušuje vlasy ani pokožku hlavy.

Nivea

Pečující kondicionér, Repair & Targeted Care, Nivea, 78 Kč – chrání proti poškození, roztřepeným konečkům, cíleně se zaměří na poškození, pomocí technologie Kera Detect rozezná poškozená místa a vlasové vlákno obnoví.

Lak na vlasy extra silně tužící, Nivea, 100 Kč – zajistí dlouhodobou extra silnou fixaci účesu, neslepuje, snadno se vyčesává a nedráždí pokožku hlavy.

Nivea

Jak si svůj čas odměn užila Daniela, zjistíte v aktuálním čísle časopisu Dieta.

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

DIETA1807W mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: DIETA1807W Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 50 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje Czech News Center, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cncenter.cz, www.platmobilem.cz.

 

Autor: red

Autor: redakce Dieta
Jdi na homepageZpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. Vypočítejte si své BMI. S námi zhubnete zdravě a napořád!