Video placeholde

Tělo snů za 21 dnů? Modelka Andrea Kalousová poradí, jak na to!

Andreu Kalousovou můžete znát z České Miss, jako modelku nebo majitelku bengálské kočky Tigi, po které pojmenovala i vlastní značku oblečení a doplňků. Jak se udržuje fit? Nechte se inspirovat a vykročte vstříc tělu vašich snů!

Influencerku a modelku Andreu Kalousovou znáte asi především jako českou Miss World 2015. Víte ale, že se brzy představí také jako zpěvačka? V rozhovoru pro červnový časopis Dieta totiž prozradila, že právě pracuje na svém prvním hudebním videoklipu. Jak to všechno zvládá udržovat v rovnováze? „Jsem typ člověka, co se to celoživotně učí, a myslím, že mi to jde čím dál líp. Vím, že zdravý životní styl je potřeba, takže si občas zahřeším, ale důležité je udržovat nějaký balanc. Snažím se cvičit, mám silové tréninky a kombinuji je s jógou. Co se stravy týče, tak teď jsem na krabičkovém stravování a mám nastavený paleo režim,“ prozrazuje.

TIP NA VIDEO: Podívejte se, jak probíhalo focení s Andreou Kalousovou

Video placeholde

Takový zdravý přístup je nanejvýš inspirativní – i proto se Andrea stala tváří speciálu časopisu Dieta s názvem Tělo snů za 21 dnů. Pod tímto pojmem si každý představí něco jiného, vždy ale bude základem zdravá strava, pohyb a péče. V tomto speciálu najdete lifestylový plán na 21 dnů. Proč zrovna na tři týdny? Říká se totiž, že přesně tak dlouho trvá vytvořit si návyk.

Andrea Kalousová pro časopis Dieta.
Andrea Kalousová pro časopis Dieta. | Zdroj: Lucie Robinsons

Ve speciálu Tělo snů za 21 dnů najdete konkrétní rady a tipy, podle kterých se naučíte pohlížet na zdravý životní styl a diety z jiného úhlu pohledu. Každý den na vás čeká jednoduchý jídelníček téměř bez vaření a každý třetí den tréninkový plán. Naučíte se zdravě přemýšlet, připravovat jídlo a žít úplně přirozeně a bez omezování. Krásnější postava tak bude jen doplňkem a příjemným bonusem k dobrému pocitu a zdraví.

A co by poradila přímo Andrea? Hlavně to, že nikdy není pozdě začít. „Nebojte se silového tréninku a myslete také na to, že před i po něm je potřeba se pořádně protáhnout. Správný výběr potravin dělá 70 % úspěchu v cestě za vysněnou postavou, ale klidně se čas od času odměňte nějakou hříšnou dobrotou. Já mám nejraději dortíky!“

Speciál časopisu Dieta, který vám pomůže získat Tělo snů za 21 dnů, si můžete koupit v on-line trafice iKiosek.cz. Dnes objednáte, zítra ho máte ve schránce. A doprava je zdarma!

Andrea Kalousová na obálce speciálu časopisu Dieta Tělo snů za 21 dnů.
Andrea Kalousová na obálce speciálu časopisu Dieta Tělo snů za 21 dnů. | Zdroj: Lucie Robinson