Sexuální frustrace může mít různé důvody

Sexuální frustrace může mít různé důvody Zdroj: shutterstock

Co ženy rozčiluje víc než předčasná ejakuace?

Předčasná ejakuace je v každém případě nepříjemná záležitost, která trápí nejen muže, ale také ženy, které s těmito muži žijí. Nová studie dokazuje, že tento problém narušuje partnerský sexuální vztah a může vést až k jeho ukončení. Vysvětlení, proč se tak děje vás ale možná překvapí.

Faktem je, že celých 79 procent žen přiznalo sexuální frustraci a neuspokojení ve vztazích s muži, kteří trpí předčasnou ejakuací. Ovšem nebyl to krátký sex, který vadil.

Ukázalo se, že 49 procent žen byla nespokojena proto, že jim jejich partner neposkytoval dostatek pozornosti a nevěnoval se jejich potřebám, jako je líbání a mazlení a místo toho se snažil o to, aby prodloužil svůj výkon.

Je už tak dost frustrující, když váš partner vyvrcholí mnohem dříve, než vy a ještě mnohem horší je, že aby déle vydržel, znamená to, že se od vás musí úplně odstřihnout. Vše je potom takové neosobní a vášeň je ta tam.

Není divu, že potom ztrácíte na sex chuť. Problém je v tom, že muži jsou samozřejmě velice citliví na svůj výkon a to všeobecně, co se sexu týče, je to pak opravdu záležitost, co se musí řešit v rukavičkách, abyste nezpůsobila spíš více škody než užitku.

Opět, jako ve všem, je i tady nutná komunikace. Všechno si vyříkat, v klidu a bez výčitek nebo nějakých přehnaných emocí.

Vždycky se dá vymyslet řešení, které bude vyhovovat vám oběma. Ať už jde o delší orální sex nebo koupi kondomů, jež snižují citlivost penisu a tak se prodlouží jeho výkon o pár minut.

Muži samozřejmě nesmí zapomenout na to, že to, co ženy nejvíce milují je, když jim věnují svou pozornost a nikdy nedopustí, aby nebyla partnerka uspokojena.

Článek připravil Blesk pro ženy.