Být „trochu moc“ se nosí! 30 trendy kousků, které oživí váš podzimní šatník

1 min čtení

1 min čtení

Dopadá na vás po létě špatná nálada a nejraději byste si ve skříni ponechali rozevláté šaty a barevné kousky evokující bezstarostnou dovolenou? Podzimní móda sice má svá zaběhlá pravidla, nikde ale není psáno, že si chladnější týdny nemůžete zpříjemnit lehce extravagantním, barevně pestrým oblečením. Pokud přemýšlíte, jak si ve své módní sbírce pro nadcházející sezónu udržet hravost, máme pro vás 30 nepřehlédnutelných kousků, které vás rozradostní a váš šatník povýší na zcela novou úroveň.

Dopamine dressing je pojem, který se letos dostal do slovníku nejednoho módního nadšence. To, co si oblékáme, skutečně dokáže ovlivnit, jakou budeme mít během dne náladu a jak se budeme cítit. Vyznavači minimalismu by možná oponovali, ale trocha barev, vzorů a třpytu není v sezóně, která se vyžívá v tlumených barvách, vůbec na škodu. Nebojte se proto čas od času vystoupit z davu a být ve svém outfitu „trochu moc“. Nikdy totiž nevíte, kdy svou módní odvážností inspirujete někoho ze svého okolí, kdo se též rozhodne prozářit pouliční šeď.

TIP NA VIDEO: Pět šatů, které sluší každé postavě

Jakými výraznými kousky si tedy letošní podzimní sezónu zpestřit? O velký efekt výměnou za minimum práce se postarají kovbojské boty, které jednoznačně platí za must-have kousek nadcházející sezóny. Nosit je totiž můžete klidně jen k džínům, košili a saku. Outfit bude díky nim vypadat mnohem víc cool, než kdybyste obuli obyčejné bílé tenisky. A pokud byste náhodou neholdovali westernové estetice, místo koní sáhněte po vysokých kozačkách v jakékoliv syté barvě.

Loading
Loading

Výrazná ale nemusí být jen obuv nebo doplňky. Stejně tak můžete zavzpomínat na rok 2002 a pořídit si kargo džíny, které budou i po hvězdném létě vévodit kalhotovým trendům. V neposlední řadě pak můžete vsadit na extravagantní co-ord sety, které se přes den dají nosit jen tak separé se základními kousky a večer je můžete vynést jako netradiční alternativu k party šatům. A jelikož se blíží sezóna svetrů, připravte se na ni ve velkém stylu. Ty nejlepší vzorované kousky nenajdete nikde jinde než u ikonické dánské značky Ganni.

Loading
Loading