Video placeholde

Sara Sandeva: Poslouchám svoje tělo a žiju život tak, jak je

Je důkazem, že píle, temperament a odhodlání dveře prorážejí. Kvůli dobré roli je Sara Sandeva schopná na sobě tvrdě dřít. V rozhovoru pro zářijové číslo časopisu Dieta se talentovaná herečka s makedonskými kořeny rozmluvila o svém životním stylu a postoji.

Narodila se ve Skopji, ve dvou letech se ale s rodinou přestěhovali do Česka a sama se označuje za Makedonku, která vyrostla v České republice. Dnes patří mezi nejoblíbenější a nejtalentovanější tuzemské herečky mladé generace. Sara Sandeva se proslavila rolemi v televizních seriálech, aktuálně ale dobývá i divadelní prkna skrze jednu z hlavních rolí v divadelním recitálu Marta, který vznikl jako pocta k 80. narozeninám Marty Kubišové.

TIP NA VIDEO: Podívejte se, jak probíhalo focení se Sarou Sandeva pro časopis Dieta

Video placeholde

I když je jí teprve 25 let, profesně už toho má opravdu hodně za sebou. Trému ale mívá pořád. „Úplně největší trému mám, když jdu hrát představení, a to naprosto pokaždé. Ale opadne to ze mě, jakmile jsem na jevišti nebo jakmile se začne točit,“ prozradila v rozhovoru pro zářijové číslo časopisu Dieta.

Rozmluvila se také o tom, jakým způsobem se udržuje ve formě. „My se doma smějeme, že to máme rozdělené. Mám mladšího bráchu, který je přirozený talent na sporty, a já jsem takový rodinný sportovní antitalent,“ řekla Sandeva s tím, že ji baví hlavně box a tanec, kterému se věnuje již dlouho.

A jak to má s kariérními cíli a plány do budoucna? „V poslední době jsem se naučila žít život tak, jak je. Poslouchat svoje tělo, poslouchat sebe. Některé věci, obzvlášť herectví, se mění ze dne na den. Člověk může mít úžasné plány a představy, jak by to chtěl, ale stejně nikdy neví. Takže žiji to, co je teď,“ vysvětlila herečka.

Celý rozhovor se Sarou najdete v zářijovém čísle časopisu Dieta. Koupit si ho můžete v on-line trafice iKiosek.cz. Doprava je zdarma!

Dieta 09/22.
Dieta 09/22. | Zdroj: Ondřej Košík