Které podtlakové pomůcky prošly naším redakčním testem?

Které podtlakové pomůcky prošly naším redakčním testem? Zdroj: archiv redakce

Test erotických pomůcek: Které stimulátory klitorisu vás dovedou ke skvělému orgasmu?

Dávno je pryč doba nevzhledných žilnatých vibrátorů. V posledních letech se trh s erotickými pomůckami rozrostl především o nespočet hraček, které jsou určené ke stimulaci klitorisu. V redakci jsme proto otestovali 16 satisfyerů, hraček simulujících orální sex i vibrátorů kombinujících vnější a vnitřní stimulaci, abychom vám usnadnili rozhodování při vašem dalším nákupu. Které pomůcky vás dovedou na vrchol a které nestojí za investici?

Tlakový a vibrační stimulátor Satisfyer Curvy Trinity 4

Testovala Kateřina, redaktorka Ženy.cz

Vaginální a klitorisový vibrátor Satisfyer Curvy Trinity 4 jsem si pro testování vybrala primárně proto, že je vodotěsný. Jsem mámou sotva ročního dítěte a klidných momentů, kdy mám soukromí, moc není. Drtivá většina z nich probíhá, když jsem večer po uspání v koupelně, proto mě zajímal stroj, který lze bezpečně použít ve sprše. Curvy Trinity 4 nabízí trojí způsob potěšení: funguje jako standardní zevní sací stimulátor klitorisu, zároveň je možné jej druhým koncem zavést do pochvy, kde pak funguje jako klasický vibrátor. Bonusem je pak režim tlakových vln, kterým umí satisfyer okořenit dráždění klitorisu a velmi šikovně stimulovat také bod G.

Díky odděleným motorkům se dají způsoby stimulace kombinovat nebo používat samostatně a je možné nastavit je na 11 různých stupňů intenzity. Všestranná hračka s elegantním nenápadným designem je naprosto ideální pro začátečnice: ty si jen musí dát pozor na tlakové vlny při stimulaci klitorisu, při nejvyšší intenzitě jsou totiž opravdu silné a k předráždění pak není daleko. Při plném využití všech funkcí se nicméně Curvy Trinity 4 neztratí ani v šuplíku u zkušených milovnic erotických hraček. Navíc je to poměrně malá a skladná mašinka, proto se může stát vhodným společníkem na osamělé cesty.

Satisfyer Curvy Trinity 4, 1725 Kč, satisfyer.com
Satisfyer Curvy Trinity 4, 1725 Kč, satisfyer.com | Zdroj: archiv autorky

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 16

Tlakový a vibrační stimulátor Birdie Boo

Testovala Kristýna, editorka Ženy.cz

Birdie Boo byla láska na první použití a s hrdostí ji mohu pasovat na svou novou nejoblíbenější erotickou pomůcku. Přestože je docela nenápadná, skrývá v sobě hned trojici možností, jak ji využít. Na jednom konci najdete měkký silikonový vibrující zobáček, na druhé straně je pak dvojice otvorů pro podtlakové vlny – jeden je klasický, který znáte i od jiných satisfyerů a womanizerů, druhý však uprostřed ukrývá ještě malou kuličku pro intenzivnější stimulaci.

Zprvu, když jsem intenzitu testovala na palci u ruky, jsem se bála, že otvor s kuličkou bude bolestivý, ale opak byl pravdou. Ze všech tří možností dráždění byl tento s přehledem nejlepší a nejúspěšnější. Nakonec jsem ale byla nadšená ze všeho, co tato pomůcka umí. Užijete si s ní skvělé chvíle a za sebe rozhodně říkám, že se vyplatí během jedné self care chvilky vyzkoušet všechny způsoby stimulace, budete nadšení.

Jediná výtka směřuje k ovládání. Dost mě mrzí, že není možné regulovat intenzitu podtlakových vln směrem dolů. Nejprve musíte naklikat nejvyšší možnou rychlost a teprve pak se dostanete na nejnižší. Tlačítko se šipečkou směrem dolů by se zde skutečně hodilo. Ale já si poradila i bez něj.

Tlakový vibrátor Birdie Boo, Růžový slon, 1759 Kč, ruzovyslon.cz
Tlakový vibrátor Birdie Boo, Růžový slon, 1759 Kč, ruzovyslon.cz

Pokračování 3 / 16

Tlakový stimulátor Svakom Pulse Union

Testovala Edita, externí redaktorka Ženy.cz

S erotickými pomůckami určenými k potěšení klitorisu jsem zatím neměla žádné zkušenosti, vše obstarával můj dlouholetý partner prostřednictvím orálního sexu. A ač měl můj přítel různé nedostatky (proto už je také bývalý), zrovna orální sex mezi ně rozhodně nepatřil – zvládal ho totiž bravurně. A tak jsem vlastně měla obavu, zda nějaká sexuální pomůcka dovede jeho mrštný jazýček nahradit. Když se naskytla možnost otestovat tlakovou pomůcku Svakom Pulse Union, byla jsem ráda, že alespoň zjistím, jestli má nedůvěra ke stimulátorům klitorisu vlastně není jenobava z neznámého.

Po vybalení mě potěšila nejen vkusná černá krabička, ale i samotný vzhled fialové erotické hračky. Když jsem si ale nanečisto, tedy jen v ruce, pouštěla jednotlivé programy, trochu mě překvapila hlasitost,která je možná ještě větší než u mého elektrického kartáčku. A ani pod peřinou to není o moc lepší, nedovedu si tedy představit, že bych si hrátky dopřávala ve chvíli, kdy je ještě někdo jiný v bytě. Já naštěstí žiju sama, takže tento problém řešit nemusím.

Když jsem přistoupila k ostrému testování, rychle jsem prolétla všechny programy a vybrala si ten, který mi vyhovoval nejvíce (konkrétně modrý režim, ve kterém se střídá délka tlakových vln – nejvíce na mě v rámci tohoto režimu fungovala poslední dlouhá vlna). U každého programu je možné regulovat i intenzitu vln. Jaké bylo mé překvapení, když se orgasmus dostavil během naprosté chvilky! Jenže jak rychle přišel, tak i rychle odezněly příjemné pocity. Jako bych si ho vůbec neužila. U orálního sexu jsem k vyvrcholení potřebovala sice o dost delší dobu, ale na druhou stranu byl orgasmus výraznější, prožitek hlubší a i pocity po vyvrcholení mnohem intenzivnější.

Další den jsem se proto rozhodla vyzkoušet stejný program, ale zvolit menší intenzitu vibrací, respektive tlakových pulzů, které ale vibrace určitým způsobem připomínají. A vyplatilo se! Na orgasmus jsem si počkala déle, ale už se o dost více blížil prožitku z orálního sexu. Jsem ráda, že jsem do světa tlakových pomůcek vstoupila zrovna s výrobkemSvakom Pulse Union, a určitě bych ho doporučila všem, kteří stejně jako já s tímto typem pomůcek ještě nemají zkušenosti.

Svakom Pulse Union tlaková pomůcka s mobilní aplikací, 2199 Kč, ruzovyslon.cz
Svakom Pulse Union tlaková pomůcka s mobilní aplikací, 2199 Kč, ruzovyslon.cz | Zdroj: archiv autorky

Pokračování 4 / 16

Tlakový stimulátor Adore Play With Me II

Testovala Iveta, SEO redaktorka Ženy.cz a Mojezdravi.cz

Klasický tlakový stimulátor klitorisu, který by měla mít každá žena doma. A právě proto zažívají v posledních letech velký boom. Ve srovnání s těmi, které mám doma, je Adore Play With Me II ještě o něco příjemnější na dotyk, o něco tišší a taky hezčí. Pokud vám v nočním stolku podobná pomůcka chybí, neváhejte.

Nabízí sedm programů. Pokud nemáte problém s dosažením orgasmu, budou vám i k rychlému vyvrcholení bohatě stačit první dva stupně. Nabíjení je jednoduché a rychlé, stejně tak je to s údržbou. Ocenit musím i látkový sáček k uložení, který některé pomůcky postrádají. Skladování vibrátorů v původních krabičkách totiž není zrovna praktické.

Adore Play With Me II tlaková pomůcka, Růžový slon, 1299 Kč, ruzovyslon.cz
Adore Play With Me II tlaková pomůcka, Růžový slon, 1299 Kč, ruzovyslon.cz | Zdroj: archiv autorky

Pokračování 5 / 16

Tlakový a vibrační stimulátor Satisfyer Dual Love Connect

Testovala Brigita, šéfredaktorka časopisu Moje psychologie

Kdo ještě doma nemá vibrátor s tlakovými vlnami na klitoris, ten snad musel žít posledních pár let v jeskyni. Takže i já jsem si svůj první satisfyer pořizovala už před lety a upřímně říkám, že jsem si před testováním nebyla jistá, jestli na něm jde ještě něco vylepšovat.

Vibrátor Dual Love kromě stimulace klitorisu tlakovými vlnami o intenzitě od 1 do 11 umožňuje ještě stimulaci vibracemi uvnitř vaginy. Z toho jsem popravdě nebyla moc nadšená, protože vibrátor je poměrně tvrdý a já k vnitřní stimulaci preferuji měkčí hračky. Co se tlakových vln na klitoris týče, je ale stejně dokonalý jako všechny ostatní varianty a dosáhnutí orgasmu je prakticky jistotou.

Výhodou je, že i vibrační konec můžete použít k vnější stimulaci, takže máte dvě hračky v jedné. Příjemným bonusem je pak zabudovaný bluetooth, kterým vibrátor připojíte k aplikaci, a pokud vám nestačí integrované intenze, můžete si nastavit vlastní vibrační a vlnové programy, které jsou vám příjemné.

Celkově oceňuji design, který značka Satisfyer opravdu umí, a umístění ovládacích tlačítek. Přestože mě hračka nedokázala ničím překvapit, drží si suverénní prim mezi vlnovými vibrátory, které jsou za mě v uspokojování osob s vulvou naprosto revoluční, a fakt stojí za to jeden mít v nočním stolku. Oceníte ho i totiž při sexu s partnerem nebo partnerkou.

Satisfyer Dual Love Connect App, 1725 Kč, satisfyer.com
Satisfyer Dual Love Connect App, 1725 Kč, satisfyer.com | Zdroj: archiv autorky

Pokračování 6 / 16

Orální stimulátor Inspire Flickering Intimate Arouser

Testovala Anna, externí redaktorka Ženy.cz

Na první pohled vtipně vypadající hračka, která mně osobně připomíná rybí ústa s malým jazýčkem a rukojetí. Trochu jsem se jí obávala, ale zároveň jsem chtěla už nějakou dobu vyzkoušet přístroj imitující orální sex, takže jsem testování nemohla odmítnout.

Flickering Intimate Arouser nabízí deset vibračních a pulzačních programů, na internetu najdete i video, ve kterém uvidíte, v jakých rytmech se umělý jazyk pohybuje. Když jsem vibrátor vybalila a zkoušela si programy nanečisto, celkem mě fascinovalo, ke kolika různým lidským pohybům jazyka se snaží přiblížit.

Po prvním použití musím ocenit fakt, že se přesně tak, jak slibuje výrobce, skvěle drží a je s ním jednoduchá manipulace. S tímto nástrojem pro uspokojování můžete operovat nejen vleže, ale i vestoje či vsedě a vždy to bude naprosto pohodlné. Mně osobně ale vyhovuje z desítky programů pouze jeden, a to ten nejslabší. Silnější vibrace a rychlejší pohyby jazykem pro mě byly až bolestivé, proto pokud máte hodně citlivý klitoris, zvažte, zda pro vás nebude lepší jemnější adept.

Stimulátor klitorisu Inspire FLICKERING Intimate Arouser, 1319 Kč, yoo.cz
Stimulátor klitorisu Inspire FLICKERING Intimate Arouser, 1319 Kč, yoo.cz | Zdroj: archiv autorky

Pokračování 7 / 16

Vibrační stimulátor Satisfyer Threesome 4 Connect App

Testovala Kateřina, redaktorka Ženy.cz

Že od dob nevzhledných žilnatých umělých penisů z tržnice scéna erotických pomůcek opravdu hodně pokročila, mimo jiné dokazuje i hračka Satisfyer Threesome 4, která kromě klasického ručního ovládání funguje také v propojení s bezplatnou Satisfyer aplikací. Tu si můžete zdarma stáhnout do telefonu a pak už stačí jen přes bluetooth jednoduše připojit vaši konkrétní mašinku. Apka, která pro navození vzrušující atmosféry nabízí třeba i erotické audio povídky, obsahuje několik přednastavených režimů, zároveň ale můžete stimulaci ovládat zcela podle svého a výslednou šablonu si pak uložit pro příště.

Satisfyer Threesome 4 má tři vibrující ramena: prostřední stimuluje klitoris, boční dva pak stydké pysky. Ramena můžete používat společně nebo odděleně, a navíc můžete u prostředního ramena a dvou bočních zvlášť nastavovat rytmus a intenzitu vibrací – to vše právě pomocí aplikace. Kliknutím na ikonku zajíčka si ještě ve všech možných režimech můžete dopřát dvacetivteřinový intenzivní vibrační výboj. Kdo není zvyklý ovládat erotické hračky přes aplikaci, toho asi zpočátku zahltí množství nových možností. Proto doporučuji nejprve si strojek i aplikaci osahat nanečisto a vyzkoušet třeba na předloktí, a až pak se naladit a jít do akce.

Samotná stimulace potěší i citlivé ženy, protože nižší úrovně intenzity jsou opravdu velmi jemné a spojení masáže klitorisu a stydkých pysků je příjemně neotřelé.

Satisfyer Threesome 4 Connect App, 1725 Kč, satisfyer.com
Satisfyer Threesome 4 Connect App, 1725 Kč, satisfyer.com | Zdroj: archiv autorky

Pokračování 8 / 16

Masážní vibrátor AkuWand Next Gen

Testovala Kristýna, editorka Ženy.cz

Masážní hlavice jsou na poli erotických hraček už absolutním kultem. S touto pomůckou jsem dosud neměla žádnou zkušenost, o to zvědavější jsem byla na testování. Na první pohled jsem ocenila krásný tmavě zelený design i vyšší váhu, která zajišťuje, že vám vibrátor nevyklouzne z ruky. Ovládání je jednoduché – jeden knoflík na zapnutí/vypnutí, druhý na regulaci intenzity vibrací a třetí na volbu jednoho z deseti programů vibrování. Potěšil mě též přehledný displej, kde přesně vidíte nastavenou intenzitu, vybraný program i stav baterie. Žádné nečekané vybití těsně před vyvrcholením tedy nehrozí, uf!

A teď k samotnému testování. Na hlavici jsem snad nikdy ze svého okolí neslyšela jedinou negativní reakci. Budu tedy asi výjimka, když řeknu, že tato hračka je pro masturbaci na mě „už trochu moc“. I nejslabší program je na mé poměry příliš intenzivní, po chvíli až bolestivý. Možná by pomohlo využít jej alespoň přes spodní prádlo, tato varianta ale pro mě není pohodlná. Na co se ale skutečně AkuWand hodí – což rozhodně ocení znalci seriálu Sex ve městě – je masáž krku a trapézů. Dlouhodobě bojuji s problémy s krční páteří a zatuhlými svaly a intenzita vibrací je pro uvolnění naprosto ideální. Orgasmu jsem sice s touto pomůckou nedosáhla, ale můj krk je po dlouhé době v sedmém nebi. Ave Samantha!

Masážní vibrátor AkuWand Next Gen, Růžový slon, 1999 Kč, ruzovyslon.cz
Masážní vibrátor AkuWand Next Gen, Růžový slon, 1999 Kč, ruzovyslon.cz | Zdroj: archiv autorky

Pokračování 9 / 16

Tlakový a vibrační stimulátor Satisfyer Pro To Go 2

Testovala Anna, externí redaktorka Ženy.cz

Malé fialové vajíčko, které takřka schováte do dlaně. Zpočátku jsem se bála, že se s ním bude hůř manipulovat, právě kvůli jeho drobné stavbě, ale naštěstí zbytečně. Ovládání je tak jednoduché, že nebudete potřebovat číst ani příbalový leták, a „práce“ s ním je velice nenáročná. Vibrátor má dva separátní motory, můžete si tedy užívat podtlak i vibrace zvlášť stejně tak jako zároveň. Věřte, že 11 intenzit podtlakových vln a 12 vibračních programů vytvoří obrovské množství kombinací, nudit se tedy určitě nebudete. Co jsem velice ocenila, je, že hračka je skutečně tichá. Pokud si pustíte pouze podtlak, nikdo nic neuslyší.

Jak už název napovídá, je tento satisfayer ideální na cesty, proto pokud hledáte hračku, která vám nezabere mnoho místa v příručním zavazadle, berte tento model. Velké plus je pak jeho diskrétní vzhled a voděodolnost. Ta je pro mě klíčová nejen kvůli hygieně pomůcek.

Satisfyer Pro To Go 2, 736 Kč, satisfyer.com
Satisfyer Pro To Go 2, 736 Kč, satisfyer.com | Zdroj: archiv autorky

Pokračování 10 / 16

Sací stimulátor klitorisu s jazýčkem a vibrátor na bod G Fantasy for Her

Testovala Edita, externí redaktorka Ženy.cz

Orální sex miluji a už delší dobu jsem pokukovala po hračce, která by jej simulovala, a já si tak užila i chvíle, kdy nejsem s partnerem. Když jsem uviděla Fantasy for Her, zděsila jsem se, ale záhy mě přemohla velká zvědavost. Pomůcka kombinuje několik věcí dohromady – na jednom konci najdete jazyk, pohybující se v různých rychlostech nahoru a dolů, zároveň sem můžete ještě nasadit nástavec, který nabízí funkci podtlakového nasávání vulvy, a na druhém konci na vás čeká klasický vaginální vibrátor s 10 programy intenzity vibrací. Hodně zábavy v jedné hračce, to mám ráda, pomyslela jsem si.

Hned na začátku testování mě znepokojilo nešikovné ovládání. Hračka se mi tak v ruce v jeden moment rozvibrovala, rozpohybovala, začala mi nasávat dlaň a já nevěděla, jak to celé vypnout. Na princip ovládání jsem přišla až po delší době a na rovinu říkám, že během prvních pokusů se vám několikrát stane, že zmáčknete špatné tlačítko. Chce to cvik a ideálně se naučit nazpaměť, co pak mezi nohama zapnout. Zklamala mne zároveň hlučnost, která je opravdu značná a trochu ubírá na celkové požitkové náladě.

Teď už ale k samotným dovednostem. Jako první jsem vyzkoušela samotnou simulaci orálního sexu. Ocenila jsem, že v balení je i jemný návlek s vroubky na jazyk, který celkový pohyb zjemní. I tak bych ale neřekla, že se funkce jakkoliv blíží k orálnímu sexu. Jazýček je dost tvrdý a „lízání“ jednoduše po chvíli bolí. To samé platí o sací funkci. I ta nejjemnější z trojice intenzit nasávání mě bolela a místo orgasmu se dostavil pocit, jako by mi klitoris vysál Mozkomor. A to vážně nechcete zažít. Pravdou také je, že ze dvou nástavců mi na vulvu seděl pouze jeden – oválný. Druhý, kruhový, byl příliš hluboký a nebylo vůbec možné se jazykem dostat ke klitorisu. Zkusila jsem ho tedy využít alespoň na bradavky – tam vše sedlo, jak má. Pokud si tedy libujete v dráždění poprsí, tuhle možnost oceníte.

Moc mile mne ale překvapil samotný vibrátor na druhém konci hračky. Jeho lehké zahnutí mi naprosto skvěle sedlo. Vibrace byly mnohem intenzivnější a příjemnější než u jiných vibrátorů, které mám doma, a tak jsem si po dlouhé době při masturbaci užila skvělý vaginální orgasmus. Za tento zážitek dávám hračce plusové body.

Sací stimulátor klitorisu s jazýčkem a vibrátor na bod G Fantasy For Her, 2499 Kč, yoo.cz
Sací stimulátor klitorisu s jazýčkem a vibrátor na bod G Fantasy For Her, 2499 Kč, yoo.cz | Zdroj: archiv autorky

Pokračování 11 / 16

Tlakový vibrátor Adore Magenta G Touch

Testovala Iveta, SEO redaktorka Ženy.cz a Mojezdravi.cz

Výrobce tlakového vibrátoru se stimulátorem klitorisu slibuje intenzivní prožitek a já mu musím dát za pravdu. Tvar je skutečně propracovaný, povrch příjemný a tlaková část doléhá přesně tam, kam má, což není u podobných pomůcek samozřejmost. Dokáže velmi účinně stimulovat vaginu i klitoris zároveň. Vybrat si můžete až osm vibračních programů a doplnit je deseti druhy podtlakových vln. Ani pro rychlý nástup orgasmu jich není zdaleka potřeba tolik!

Jednu malou výtku bych k této pomůcce přece jen měla, i když na funkci naštěstí nemá vliv. Zdířka k připojení nabíjejícího kabelu na zadní straně pomůcky je téměř neviditelná. Proto bych ocenila, kdyby na obalu nebo v návodu byla i zmínka o tom, kudy přesně doplnit energii!

Adore Magenta G Touch tlakový vibrátor, Růžový slon, 1699 Kč, ruzovyslon.cz
Adore Magenta G Touch tlakový vibrátor, Růžový slon, 1699 Kč, ruzovyslon.cz | Zdroj: archiv autorky

Pokračování 12 / 16

Orální vibrátor Slow Mo

Testovala Kateřina, redaktorka Ženy.cz

Lízací erotické pomůcky jsou ošemetné: teoreticky se jeví jako naprosto ideální pomocníci pro všechny milovnice orálního sexu, tím spíš pro ty nezadané, v praxi je ale většina z nich nesmyslně drsná a intenzivní a k pocitu, který navozuje skutečná stimulace intimních ženských partií jazykem, se ani nepřibližují. Sama jsem jich vyzkoušela několik a vždy to bylo zklamání. Orální vibrátor Slow Mo od Růžového slona mě ale velmi příjemně překvapil.

Elegantní designová mašinka dobře padne do ruky a pohodlně se s ní manipuluje, což je v případě orálních stimulátorů polovina úspěchu. Druhá je pak hebký silikonový povrch a jazýček, který není ani příliš tvrdý, ani zbytečně měkký – a obojí Slow Mo má. Strojek už názvem láká na pomalý náběh orgasmu, což třeba mě vyloženě přesvědčilo, že ho chci otestovat. Mohu potvrdit, že tento slib vibrátor plní, tudíž se ho nemusí bát ani citlivější ženy.

Na výběr je z devíti orálních a devíti vibračně-pulzních režimů: Slow Mo může vibrovat kompletně celý, případně může vibrovat jen samotný jazýček, a to ve třech různých intenzitách. Jedinou výraznější nevýhodou strojku za mě je, že ačkoliv ho výrobce označuje za jeden ze svých tišších produktů, mně připadá naopak poměrně dost hlasitý, což vždy trochu kazí celkový dojem. Na druhou stranu je to ale jen malý nedostatek, který se dá díky přednostem strojku v klidu přejít.

Orální vibrátor Slow Mo, Růžový slon, 1869 Kč, ruzovyslon.cz
Orální vibrátor Slow Mo, Růžový slon, 1869 Kč, ruzovyslon.cz | Zdroj: archiv autorky

Pokračování 13 / 16

Tlakový a vibrační stimulátor Satisfyer Vulva Lover

Testovala Kristýna, editorka Ženy.cz

Už mnoho let nedám dopustit na jeden ze starších typů satisfyerů, Pro Traveler. Přestože se tato značka v posledních letech posunula mílovými kroky dopředu a ve své nabídce má spoustu neskutečně zajímavých pomůcek, s novějšími typy jsem nikdy nebyla tak spokojená. A bohužel je to i případ Vulva Lover.

Velmi oceňuji celkový design a jemnost materiálu. Hračka je ergonomicky vytvarovaná tak, že zcela přirozeně dolehne na Venušin pahorek, a vám pak už jen stačí ji lehce přidržovat. V její nabídce najdete jedenáct programů oblíbených podtlakových vln a deset typů vibrací. Ovládání je velmi snadné – pokud už nějaký satisfyer vlastníte, nemusíte se učit nic nového, neboť systém tlačítek je u všech produktů stejný.

Přestože na novější tipy podtlakových hraček slyším ze všech stran samou chválu, já si s Vulva Lover stejně jako s jinými obdobnými produkty nerozuměla. Oproti starším typům mám pocit, že podtlakové dráždění není tak intenzivní a otvor je přílišvelký, tudíž nepůsobí přesně tam, kde bych potřebovala. Orgasmus se bohužel nedostavil, ale i tak věřím, že se najde spousta žen, které budou touto hračkou nadšené. Rozhodně bych ji tedy nezatracovala, ale pro své potěšení zůstanu u starého dobrého cestovního typu.

Satisfyer Vulva Lover 1, 1478 Kč, satisfyer.com
Satisfyer Vulva Lover 1, 1478 Kč, satisfyer.com | Zdroj: archiv autorky

Pokračování 14 / 16

Tlakový stimulátor Adore Diamond

Testovala Edita, externí redaktorka Ženy.cz

Den před testováním této designové erotické hračky jsem testovala jinou tlakovou pomůcku a čekala jsem, že efekt bude přinejmenším podobný. Dost jsem se ovšem mýlila. Pojďme aleAdore Diamond prozkoumat hezky popořadě a začněme vzhledem. Této hračce se rozhodně nedá upřít její originální design. Já sice růžovou ani zlatou barvu ráda nemám, takže nejsem ten, kdo by tento vzhled napodobující broušený diamant nějak extra ocenil, ale dokážu si představit, že jsem poměrně výjimka.

Hned po prozkoumání vzhledu mě překvapilo otevírání samotné pomůcky. Ne že by snad s odkrytím zlatého víčka byl nějaký větší problém, ale že by to šlo snadno, to také říci nemohu.

Rychle jsem zjistila, že ovládání je extrémně jednoduché, protože na výběr máte pouze z rychlostí, respektive intenzity tlakových vln. Což je ale zároveň hlavní nevýhoda Adore Diamondu – nic jiného totiž ovládat nemůžete. Pokud vám tedy (stejně jako mně) nevyhovuje defaultní styl nebo chcete-li režim tlakových vln, máte smůlu – na jiný totiž přepnout nejde.

Orgasmus u mě s touto hračkounehrozil a ani vzdáleně jsem se mu nepřiblížila. Dokonce mi tlakové vlny vyšší intenzity byly i nepříjemné. Díky tomu nyní vím, že pokud bych pro sebe podobnou erotickou hračku vybírala, vždy si vyberu tu, u které jde měnit nejen intenzita, ale i typ nebo tempo tlakových vln.

Adore Diamond tlaková pomůcka, Růžový slon, 999 Kč, ruzovyslon.cz
Adore Diamond tlaková pomůcka, Růžový slon, 999 Kč, ruzovyslon.cz | Zdroj: archiv autorky

Pokračování 15 / 16

Rotační stimulátor Satisfyer Sweet Treat

Testovala Iveta, SEO redaktorka Ženy.cz a Mojezdravi.cz

Tento satisfayer zaujme designem opravdu na první pohled. Připomíná totiž rozkošnou malou točenou zmrzlinu. Dlouho jsem přemýšlela, jestli se mi líbí, nebo je na mě až moc infantilní. Pomůcku na rotačním principu jsem ještě nezkoušela, a tak jsem k testování přistoupila s velkým očekáváním.

Upřímně, čekala jsem víc. Silikonové lamely jsou sice velmi příjemné a měkké a pomocí jednoduchého ovládání na nich lze navolit až deset programů, ale k orgasmu mi nepomohly. Pokud toužíte po „rychlovce“ o samotě, nechte zmrzlinku v šuplíku. S populárními podtlakovými stimulátory se sice nedá srovnat, jestli si ale chcete užít hravé milování se svým partnerem, nad koupí zauvažujte. Pro delší předehru může být Sweet Treat příjemným zpestřením.

Satisfyer Sweet Treat, 1232 Kč, satisfyer.com
Satisfyer Sweet Treat, 1232 Kč, satisfyer.com

Pokračování 16 / 16

Tlakový přirážející vibrátor Adore Motio II.

Testovala Anna, externí redaktorka Ženy.cz

Tento jemný a decentní duální vibrátor slibující přirážení, vibrace i dráždění klitorisu podtlakem mě logicky zaujal. Slibuje respekt k ženské anatomii díky zahnutí do špičky a také tisíce orgasmů. No jo, jenže to vám musí sednout. U duálních vibrátorů tomu tak zkrátka je a to, zda si budete rozumět, většinou nezjistíte jinak než vlastní zkušeností. Jeden duální vibrátor už mám, a byť mě kamarádka upozornila na to, že nesedí, mně vyhovuje. S Adore Motio II. jsme se ale bohužel nedomluvily.

Výběžek na klitoris s podtlakovými vlnami nedoléhal tam, kam měl, a to ani po tom, co jsem jej prsty nasměrovala na správné místo. Další věc, která mně osobně nevyhovuje, je hlasitost. Vibrace jsou skutečně hlučné a nejsilnější programy dělaly větší rámus než můj epilátor z roku 2008, který občas komentuje i sousedka. Orgasmus se nedostavil a já se při snaze jej dosáhnout musela na můj vkus zbytečně moc namáhat.

Adore Motio II. tlakový přirážející vibrátor, Růžový slon, 1599 Kč, ruzovyslon.cz
Adore Motio II. tlakový přirážející vibrátor, Růžový slon, 1599 Kč, ruzovyslon.cz | Zdroj: archiv autorky

Doporučujeme

Načíst další články